Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már egyszer ilyen a világ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egyszer ilyen a világ, akkor miért nem kezdeményeznek a lányok?

Figyelt kérdés

Sok mai fiú, aki nem egy nagyszájú fickó, nem mer kezdeményezni a rossz tapasztalatai okán. Az okok tipikusak: semmibe nézés, megalázás, gúnyolódás...

A srácok egy idő után már megelégelik és inkább maradnak egyedül. Később lenne olyan lány, akinek tetszenek, de ők viszont arra várnak, hogy a fiú nyisson. Ő viszont már nem mer, pont azért, mert attól fél, hogy ez is csak egy kicsinyes szívatás lenne.

Ellenben ha a lány lépne, egészen biztosan kedvezően reagálnának. Sőt, szerintem ma már-akármilyen furán is hangzik-szerintem pont a lányoknak kellene nyitni. Még abban az esetben is, ha nem jön be a srácnak; még akkor sem kellene tartania semmitől, legalábbis magamat és az ismerőseimet figyelembe véve. Már eleve a gesztus egy fantasztikus dolog.

Akkor mire várnak még a hölgyek?



2012. máj. 17. 16:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én sem tudom jó lenne már!
2012. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled. De ezekbe a lányokba már bele van programozva, hogy a fiúnak kell kezeményeznie, de ritka kivételek azért vannak.
2012. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Én kezdeményeztem már és nem volt vészes. Megkérdeztem a srácot, hogy gáznak tarja-e és a válasza az volt, hogy nem, tök jólesett neki. Azóta is sokat beszélünk, találkozgatunk és jól alakulnak a dolgaink. Egyáltalán nem bántam meg, hogy összeszedtem a bátorságomat és nyitottam felé. :))

22/L

2012. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Velem egyszer volt ilyen, még suliban. Sajnos nem jött be a lány, ez menet közben derült ki, de még így is nagyon tetszett a dolog.Eszembe sem jutott volna semmi hátsó szándék vele kapcsolatban, annyira megnyert vele, hogy mert lépni. A mai napig jóban vagyunk.
2012. máj. 17. 16:59
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Mert maradiak.És a múltban élnek még mindig.


Jártam már több külföldi országban is és ott a nők sokkal jobban komolyan veszik az egyenjogúságot és az egyenlőséget.Ott simán kezdeményeznek.A villanyszerelő nő is teljesen hétköznapi látvány.

2012. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
31%

Hát nem tudom srácok, nekem pont olyan tapasztalatom van, hogy bepróbálkoztam, és átb@sztak. :) Pedig visszafogott kislány vagyok. Életemben 2x elpattant az agyam, és kezdeményeztem. Egyik fél évig tartott, és csúnya vége lett, a másik 2,5 évig tartotté s annak még csúnyább vége lett.


Szóval fogalmazzunk úgy, hogy nehogy már nekem kelljen azon erősködnöm, hogy átb@sszanak! :)

2012. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

3-as

Na ugye! :D

2012. máj. 17. 17:00
 8/29 anonim ***** válasza:

A probléma ott van szerintem, hogy kulturáltan nem képesek (agyi kapacitásuk, vagy szókincsük hiányában) kosarat adni a lányok. És az még nem elég, hogy visszautasítanak valakit alpári módon, mellette még ki is nevetik a barátaikkal szerencsétlen srácot. Ez aztán képes totálisan hazavágni a srác önbecsülését és persze hogy el megy a kedve a közeledéstől (érdekes módon dugig van ilyen kérdésekkel az oldal).


Az lenne a legjobb, ha mindenki tudatná a másikkal érthető és világos módon, hogy tetszik neki. Ne csak a lányok és ne is csak a fiúk nyissanak a másik felé. Mindenkinek tessék odamenni a másikhoz, ha úgy gondolja, SOSEM LEHET TUDNI.


És nem utolsó sorban tiszteljük a másik ember érzéseit, mégha nekünk nem is tetszik, vagy csak rossz napunkban találtak meg. Nem megbántani a másikat!

2012. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy kérdező?
2012. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

6-os

Ha át akarnak verni, akkor abban az esetben is átvernek, ha a srác a nyitó fél. Feltéve, hogy ő olyan.Viszont ha te nyitsz, akkor megvan az előnye, hogy te választod ki a célszemélyt és nem kell abból választanod, aki eléd került.

Sokat segíthet, ha hallod az illető fiút beszélni másokkal, aki értelmesen, választékosan beszél és mosolyog is, azzal valószínűleg nagy baj már nem lehet.

Ha pedig van olyan ismerősöd, aki ismeri őt, akkor akár már tudhatod is, mire számíthatsz.

2012. máj. 17. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!