Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja sok tizenéves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok tizenéves, hogy egy csónakban evez a huszonévesekkel?

Figyelt kérdés

mármint, sok tizenéves lány szinte rátapad huszonévesekre, és azt hiszik, egy hajóban eveznek. például elkezdi mondani a tizenéves a közhelyeit az életről, kioktatgatja a kiszemeltét, vagy teljesen tényszerűen kimond dolgokat, amikről még csak nem is tudhat (és most nem a speciális esetekre gondolok, hogy a tizenévesnek hamar kellett felnőnie, hanem a normális családból származóakra)?

úgy gondolja sok tizenéves lány, hogy úgy kezelhet egy huszonévest, mint egy korabelit, és egész egyszerűen nem érzi, hogy ő még nem élt annyit, nincs annyi dolgon, fájdalmon túl, mint egy (mondjuk úgy, nem túl gyerekes, de nem is túl sanyarú sorsú) huszonéves.

én nem értem, honnan van ekkora arca a tizenéves lányok (egy jelentős rétegének)?

remélem érthető, hogy nem fikázásról, alázásról lenne itt szó, csak kissé meglepő ez az egész.


2012. máj. 21. 23:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Édes szívem 19 éves vagyok nem ismered az életem így joggal gondolhatom hogy átéltem olyan dolgokat amit remélem te soha nem fogsz :/
2012. máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 jin ***** válasza:
100%

Hat amikor a saját zsebPenzedert melozol meg ilyesmi

Akkor mar egy részét megtapasztaltad az életnek .

És meg sok más módja van, DE amúgy teljesen IGAZAD van .

Én is ezt tapasztalom:) bár én is csak 15 vok ja meg fiú :)

2012. máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Miért gondolja sok huszonéves, hogy különbözik a tizenévesektől?
2012. máj. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a mai tini lányok többsége már 10 éves koruktól kezdve festi magát, diszkóba jár, drogozik, b*sznak, sz*pnak és k*rvára azt hiszik, hogy ők már annyi mindent megéltek, hogy bárki és bármi fölött joguk van ítélkezni, bárkinek beszólhatnak, mert úgyis érinthetetlenek. És pont azért, mert a mai tizenéves lányok sokasága ilyen öntudatos, nagy pofájú, nőietlen ribanc ezért nem sok dolog lehet amivel hatni lehet rájuk és ráébreszteni, hogy milyen erkölcstelen, üres senkik.
2012. máj. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a mai tini lányok nagy része ilyen sajna!nézd meg hogy öltöznek.azt hiszik 15-től felnőtt nők lettek.....
2012. máj. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
bocsi!!!kennedy válaszában az igazság!!!szomorú
2012. máj. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez tényleg valószínű életkori sajátosság, bár én tényleg nem voltam egy a sok r*banc közül, nem volt nagy arcom és nálam a felnőttség nem abban nyilvánult meg hogy 13 évesen kezdtem volna el festeni magam és szexelni, mégis úgy gondoltam régen, hogy én milyen érett vagyok mert átmentem mennyi mindenen. Aztán már látom, hogy mindig van hova fejlődni, és azt a hatalmas közhelyt is belátom, hogy igaz, hogy jó dolgunk volt azért a középsuliban még ha már nem is tudnám elviselni pár évvel idősebben.
2012. máj. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
itt olyan lányokra is gondolok ám, aki nem a ribancos felnőttet kopírozza, hanem a jó 30as, blúzos, beállított hajú, bölcselkedő nagyasszonyt, a Lady-t, a nemesasszonyt.
2012. máj. 22. 00:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is életkori sajátosság, mert pl. mikor tizenves voltam, akkor én is azt gondoltam magamról, h érettebb vagyok a koromnál, pedig normlis családból származom, nem sminkelem/tem magam ésatöbbi. Egyszerűen abban a korban mindenki ezt hiszi magáról. Ez olyan, mint gyereknek/tininek mondja a szülő, h ne álljon szóba idegenekkel, mert elrabolják stb, erre a gyerek válasza, h őt nem lehet, mert simán megveri vagy elszalad. És ezt tényleg el is hiszi. Közbe meg persze, h nem így van.
2012. máj. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha ettől jobban érzed magad akkor én a huszonéveim körül teljesen ugyanúgy viselkedek mint tizenévesen. Annyi a különbség, hogy a nálam 4-5 évvel idősebb csajok/srácok már nem bácsik/nénik hanem tényleg csajok/srácok. Na meg persze végre lehet egyetemista csajom, hurrá!


Amúgy meg szerintem mindenki nagynak és tapasztaltnak akar tűnni. Lehet, hogy ők el is hiszik magukban, hogy azok. Régen azt hittem, hogy majd ha belépek a 2. X-be (vagy közel érek hozzá) akkor hirtelen jön egy pont amikor megkomolyodok és úgy fogok kinézni mint ahogy régen láttam az egyetemistákat. Ennek ellenére szomorúan fedeztem fel, hogy én bizony maradok a régi és csak a világ változik körülöttem.

2012. máj. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!