Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább normál (van mit fogni)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább normál (van mit fogni) alkat vagy 8 éves kisfiú efektus (8 éves kisfiú fenekű, deszka, vékony lányok)?

Figyelt kérdés
Kérlek érvelj is, és nemet kort is! :) Köszi!

2012. máj. 24. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Mai világban a deszka a menö csak tudnám miért :D 18/L
2012. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Inkább normál, de nem olyan, hogy mindenhol p*nát lehet rajta hajtogatni. Szeretem azokat a lányokat, amin van mit fogni.
2012. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ja és 15/F
2012. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

LÁNYOK figyelem közérdekű közlemény!

A vékonyságot a média és a divatlapok diktálják belétek és a páwa nyomik várják el. A rendes férfinak olyan nő kell amin van mit fogni (persze nem kell túlzásba esni). Mindig testképzavarosak vagytok és túl sokat akartok fogyni a majdnem semmiből.

2012. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem ezek nem opciók. Ennyi erővel körtepopsit és banáncsöcsöt is rakhattál volna bele, mindegy
2012. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
normál, mert jó ha van mit fogni
2012. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jaaj már rögtön a nagyon sovány lányokat kell szidni.. egy nagyon sovány lánynak is ugyan úgy lehet segge vagy melle amit lehet fogni.. Ráadásul nem tudhatod miért fogyott le annyira ... Mert van aki igen bulémiás stb de van aki pl betegségben fogyott le és az ilyeneket nem kéne elítélni :)
2012. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%

Tény, hogy a legtöbb vékony lány nem betegségéből kifolyólag fogyott le annyira...


Sajnos sok csaj követi az ultravékony divatot. Mert ez van az újságokban, ez van a médiában.


Én jelentem, 170 cm vagyok, és 68 kg. És eddig nem volt rám panasz.

Itt viszont kitettem egy képet egyszer a testemről (nyugi, ruhában vagyok, és semmi kihívó nincs benne), és sok 15-18 éves lányka lekövérezett. :D

Szerencsémre nem nekik akarok tetszeni. :)

2012. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
küldhetnél olyan kihívót nekem
2012. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mikor milyen feelingemben vagyok :O
2012. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!