Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hisznek elérhetetlennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisznek elérhetetlennek?

Figyelt kérdés
18 éves lányok vagyok,nem tartom magam csúnyának,de a legszebbnek sem,sokszor megbámulnak az utcán és ezt most nem nagyképűségből írom.. mégis úgy vettem észre,hogy a férfiak félnek tőlem,elérhetetlennek hisznek.Az összes volt barátom azt mondta,mielőtt összejöttünk nagyon flegmának hittek és hogy egy ilyen csaj biztos soha nem lehet az övék,aztán mégis összejöttünk és általában ők hagytak el.Úgy érzem én csak egy trófea vagyok a pasik számára,akivel egy ideig dicsekednek,majd kidobnak.Pedig szerintem a belsőm sokkal értékesebb,mint a külsőm,nem vagyok egy buta liba,vannak belső értékeim,még sem becsüli meg senki,mert minden pasi csak a külsőmmel van elfoglalva,azt meg sem várják,hogy igazán megismerjenek.. aki pedig megbecsül,az nekem nem kell :/ pedig sosem voltak Adonisz pasijaim,és sok se.. mégis mindenki ezt gondolja.Sokszor veszem észre,hogy tetszem egy srácnak,nem a legjóképűbb de aranyos és szivesen megismerném,de nem mer hozzám odajönni.. én meg régimódi lány vagyok,szerintem egy lányt meg kell hódítani és nem pedig fordítva,sosem futottam egy fiú után sem,de már el vagyok keseredve,hogy miért nem találok egy normális fiút,aki nem csak a külsőm nézi.. szeretek csinosan öltözködni,ez olyan nagy baj?
2012. máj. 25. 17:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te jó fej vagy, de a másik éned lehet, hogy nem kell senkinek.
2012. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
milyen másik énem? :D
2012. máj. 25. 17:26
 3/30 anonim ***** válasza:
küldesz képet magadról?
2012. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Igazából ugyanazt akartam kérdezni, mint a hármas... :Đ
2012. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
nem,nem szeretnék ismeretlenül mindenkinek képet küldözgetni.. és nemis értem,hogy ehhez a kérdéshez miért fontos ez? ha azt gondoljátok,hogy egy bányarém vagyok aki elvan tévedve-nem :D és ha azt gondoljátok,hogy azt hiszem magamról,hogy huu de széép vagyok,és jöttem tenni az eszem-nem :D normális,átlagos lánynak tartom magam
2012. máj. 25. 17:45
 6/30 anonim ***** válasza:
Azért kérünk képet, hogy körüludvarolhassunk, hátha nem kellünk neked és összetörheted a szívünk... ;)
2012. máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
kár volt megkérdeznem.. senki sem kérte,hogy akárki is körül udvaroljon .. és ki mondta,hogy én szíveket török össze?
2012. máj. 25. 17:51
 8/30 anonim ***** válasza:
"aki pedig megbecsül,az nekem nem kell" - Te magad!
2012. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
1 fiúra céloztam ezzel,akivel 2 évig voltam együtt,aztán márcsak megszokás volt az egész kapcsolat,ezért szakítottunk,ő volt az egyetlen aki megbecsült.
2012. máj. 25. 17:55
 10/30 anonim ***** válasza:

"nem vagyok egy buta liba,vannak belső értékeim"


Muhahahaha xD

2012. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!