Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefér egy kapcsolatba, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér egy kapcsolatba, hogy a férfi nézi a nőket az utcán, vagy bárhol? Vagy esetleg fent van egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 17:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
Az első még jó hogy belefér, tudod hűséget fogadott nem vakságott...hadd nézelődjön csak...A társkereső már nem fér bele.
2012. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
1 igen ,2 nem 1+2 = megcsalás loading 20%
2012. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Első simán belefér, nem mehetek ki az utcára bekötött szemmel :D Második már nem.
2012. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%
Az hogy ránéz, észreveszi belefér, ha megfordul utána vagy bámulja az már nem fér bele.
2012. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
#4 férfi vagy nő vagy?
2012. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
f.
2012. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%
kifejtenég bővebben szerinted miért baj az, ha kicsit legeltetem a szemem?
2012. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%
társkeresőn fennvan az már nagyon nem fér bele. az meg, hogy nézelődik, hát nézelődjön. ha én ott vagyok mellette, akkor ne essen ki a szeme azért, de ha egyedül van, úgysem látom, mit csinál.
2012. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott sétál melletted a barátnőd? Na vajon. Nem baj, csak simán bunkóság.

Én ha szeretem a barátnőmet nem bámulok meg más csajt (amúgy sem, ha tetszik odamegyek hozzá, de bámulni minek). Ha meg nem szeretem a barátnőmet (nem vagyok megelégedve, más jobban tetszik) akkor szakítok vele és akkor kit érdekel kit bámulok.

Lehet nekem van ilyen fura szemléletem csak, de én adok az ilyen apróságokra.

2012. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
35%

Nálunk pont most volt egy duli-fuli, mert kijelentettem, hogy hűséget fogok neki fogadni, nem vakságot és ő, csak is Ő kell nekem. DE a szemem had' legeltessem. Válasz: Nem érted? Mi másért bámulnál meg egy nőt az utcán, ha nem az alakjáért? Ez már a szexuális vágy kifejezése!

Na bumm ... erre varrjatok gombot.

2012. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!