Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha rád van kattanva egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rád van kattanva egy fiú akkor akar valamit tőlem, és ha ige de én nem szeretnék tőle semmit akkor hogy jelezzem neki hogy ne sértsem meg? Vagy ha én is akarok tőle valamit akkor hogy jelezzem felé hogy ne vegye tolakodásnak és ne legyen feltűnő?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:

korotok?

hol szoktatok találkozni?

2012. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lány 22 fiú 29 változó általában az utcán csak megkérdezte egyszer mikor beszélgettünk hogy van e barátom.
2012. máj. 30. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha rám van kattanva egy fiú, akkor nagyon remélem hogy tőled nem akar semmit:D

Amúgy ha próbálkozik meg lehet mondani neki hogy Ne haragudj, NEM. Kedvellek, de ennyi. Ha valaki ezen megsértődik, az bármi máson is megsértődne.

2012. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így a legjobb lerázni : " ..VAN PASIM "
2012. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ha én is akarok valamit tőle akkor hogy jelezzem felé hogy ne legyen feltűnő?
2012. máj. 30. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:
véletlenül fogd meg a farkát
2012. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:

Először is talán döntsd el, hogy mit szeretnél!


akarsz tőle valamit avagy sem?

ha tudod a választ akkor mi us tudunk választ adni...

2012. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen szeretném közelebbről megismerni vagyis tudatni szeretném vele hogy én is érdeklődök utána úgy mint ö én utánam.
2012. máj. 30. 19:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor ez esetben ne mondd, hogy van pasid:D

Legyél kedves hozzá, és mondj igent ha randira hív. Nem volt még soha barátod?

2012. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!