Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini lányok! Nektek egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok! Nektek egy fiú mitől "helyes"? És mi bajotok van azzal aki nem ez a modern rajgyerek kategória? Lent

Figyelt kérdés

Tehát...14 éves átlag srác vagyok, és abszolút nem értem, hogy mi ez a "helyes" mánia..Teljesen átlag srác vagyok. Se magas, se alacsony (bár inkább alacsony), dagadt se vagyok, igaz kigyúrt se vagyok. Gépezni szoktam, de nem vagyok ilyen nerd gyerek, ezen kivül biciklizem (rendes mtb nem B(uzi)MX), átlag zenét hallgatok. Öltözködésem is átlag. 4.7-es tanuló vagyok, de nem az a tanár kedvence. A csajok az osztályomban aránylag bírnak, de csak addig amíg nem kell semmit se csinálni...amíg más szószerint kitépte a csaj haját, mert hogy ő azt most megvizsgálja, addig én poénból megbököm csajt, AKURANYÁD válasz jön...és nem értem..de attól függetlenül ha egyedül vannak akkor unalomüzőnek jó vagyok, akkor ha húzni akarják az időt, mert mit tudom én, nincs aki suliba/haza kisérje akkor jó vagyok, hajamat, kajak azt nem írtam: hajam tetszik nekik (5cm körül zselézett barna hajam van, egyenes szálú, ha ez számít) hajamat tehát szeretik bazgatni, mert nemtudom más szóval hogy írjam le...De ma egyik csaj beszélt barátnőjével, mert szóba került hogy JB egy köcsög páwa, csak szolídabbban (na akkor indult el a futótűz, egyből elkezdték védeni, mind1,szerencsére nem indult be a téma náluk komolyabban), na és egyik csaj mondja hogy igazából ő (én is ott voltam.....) se néz ki rosszul, és akkor a csaj (aki mellesleg tetszik (fuck yeah -.-) közli vele (és valószinüleg velem is elöbbi JB-s kijelentésem miatt: DE NEM HELYES.

Szóval...tudom sok a rízsa, de egyszerüen nem jövök rá hogy mi ez a HELYES/NEM HELYES dolog?? Egy kib@szott átlag srác vagyok és kb. csak ez a bajuk velem. (Igaz régen volt egy két összekapás, amikor úgy durva dolgok hangzottak el, de az már régen volt, és túl léptek rajta, meg egyébként is azelött is ez volt...és minden lány ezt a HELYES vagy nem elvet követi....

Na erre válaszoljatok kedves csajok, mert ebbe én már belebolondulok -.-


2012. máj. 31. 23:37
1 2 3 4
 1/33 Marada ***** válasza:
Ez a napi főtéma?
2012. máj. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
Mert a te korodban lévő csajok ezt kedvelik [link]
2012. máj. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Nem, ez egy hosszassabb téma :)

És örülnék ha nem b@sznád el a kérdést, mert napi 2-3 ilyen kérdést látok kint mint az enyém, csak én "kicsit" kifejtettem.

2012. máj. 31. 23:44
 4/33 A kérdező kommentje:
2# Tudom....csak az nem tudom hogy attól hogy valakinek a papné, attól valakinek miért nem jó egy átlag srác?..
2012. máj. 31. 23:45
 5/33 anonim ***** válasza:
40%
kicsit???? !! inkább húzzá xboxozni..
2012. máj. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Johnny B. Goode ***** válasza:
Ha te "raj" akarsz lenni, akkor remélem, hogy egy normális lány sem fog veled szóba állni, mert ennek a szónak már jelzés értéke van...
2012. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
6. nál a pont :D
2012. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Miért nem tudtok normálisan válaszolni szegény kérdezőnek?


Kedves kérdező, a kérdésedre nincs egyértelmű konklúzió. A miért-es kérdésekre nincs azért-os válasz. A lányok ilyenek, nem lehet őket megváltoztatni. Szerintem ráérsz még a csajozással, ha pedig mindenáron hozzádillő barátnőt keresel, akkor ne az iskolában tedd. Pl. iratkozz be valahova, sport, szakkör, zene, akármi.


20L

2012. máj. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
mi a gamertagod? :D játszahtnánk :D
2012. máj. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

6.: Nem, nem akarok az lenni, ne értsd félre...

8.: Köszönöm a választ...igazából...kéne egy csaj, aki kedves, meg aki közel áll...Meg persze külső is számít.

Csak szerintem 2012-ben már ott tartunk, hogy 20-30 éves koromig nem lesz csajom, mert összes csaj csak a 18 évesekkel, meg a páwákkal van...

Többiek meg, nem vagyok gamer, és nem húzok xboxozni -.- Aludni viszont annál inkább..

Talán amíg alszom valami korombeli csaj is ír, hogy ő nem olyan mint ezek a csajok. Nem ismerkedési célból, csak hogy lássam van-e még egyáltalán normál vonzodású lány

2012. jún. 1. 00:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!