Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem az izmos, sportos pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem az izmos, sportos pasik jönnek be inkább, de nem igazán merek feléjük közelíteni mert félek hogy nem tetszenék nekik! Én 155 cm és 65 kg vagyok! Szerintetek ez sok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem sok, nyugi! Legyen önbizalmad!
2012. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez már így látatlanban is sok. Nem annyira vészes, de sok.
2012. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem sok, de azért sportolj, izmosodj. Egyrészt hogy ne hízz meg, másrészt hogy a sportos pasikkal tudj erről beszélni, mert ez is szempont.
2012. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
65 az eléggé sok a 155 höz. Ha olyan igényeid vannak hogy olyan pasit akarsz aki foglalkozik a testével, akkor te is tedd azt.
2012. jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sok. Alapvetően az is sok tud lenni ha a magasságodból leveszel 100 cm-et és átteszed kg-ba. Számomra az a normális/átlagos. De a mai felfogásnál az is sok, az átlagos alkat is duci manapság mert mindenki a ceruza srácokat/lányokat szereti. Szerintem fogyj egy picit. Bár nem tudom, hogyan oszlik el rajtad, de érdemes volna edzeni ha már ilyen elvárásaid vannak hogy izmos sportos pasik.. :)
2012. jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már én is átszámoltam hogy az ideális súly olyan 50-55 kg lenne! Rajta vagyok a fogyáson csak nem olyan egyszerű :)

2012. jún. 6. 14:49
 7/12 anonim ***** válasza:

Az izom igazából nehezebb, mint a zsír. Én is, amikor sportolni kezdtem, nem fogytam egy dekát sem, mégis hamar kifogytam a ruháimból, és szebb, feszesebb lett az alakom. Persze mellette nem diétáztam ,max odafigyeltem arra, mit eszem, de nem tértem át koplalós diétára.

155 cm eléggé alacsony, ehhez lehet, hogy egy kicsit sok a 65 kg, de így nem lehet megmondani, mert ha emellett szeretsz enni, de sportolsz is, akkor el tudom képzelni, hogy szép feszes, de mégis kerekded alakod van. Ha nem sportolsz, akkor sajnos ez már kicsit duci kategória.

Mint ahogy előbb is írták, nem csak a szebb alakért érdemes kicsit sportolni, hanem azért is, hogy ennyivel is több közös pont legyen az átlag kisportolt fiúkkal.

A legjobb, ha olyan sportot választasz, amit szeretsz, így élvezettel beszélgethetsz a pasikkal az adott sportról, ami nagyon jó benyomást kelt. Vagy nagyon jó az is, ha konditerembe jársz, ott tényleg jól lehet ismerkedni, és nagy esély van arra, hogy sportos pasikkal találkozz.

Másrészt meg ne hidd azt, hogy a nagyon izmos pasiknak csak a nagyon sportos lányok jönnek be. Ha igen, akkor sem az alakjuk miatt többnyire, hanem mert az ilyen lányokkal nagyobb esély van arra, hogy együtt biciklizhetnek, futhatnak, kirándulhatnak, evezhetnek stb...szóval a közös időtöltés és nem a kinézet ami itt a hangsúlyosabb (de persze nem elhanyagolandó).

Szóval nyugi, nem kell most hatalmas fogyókúrákba kezdeni, el tudom képzelni, hogy így is nagyon szép alakod van, de bármilyen is az ideálod, meg kell vele találni a közös pontot, valamit, amiről beszélgethettek, amit együtt csinálhattok.

2012. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az utolsó komment nagyon tetszett .... köszi szépen!

Ha valaki kép alapján akar véleményt mondani szivesen küldök!

Amint már írtam elkeztem fogyózni,de általában a fenekemről és a melleimről szokott lemenni több (pont ahonnan nem szeretném)

Ezért gondoltam én is arra hogy inkább olyan gyakorlatokat csinálok amitől izmosodom! Szerintetek ez jó ötlet?

2012. jún. 6. 14:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet és mondok okosabbat, hogy mire érdemes edzeni, milyen gyakorlatokkal célszerű.


24/N

2012. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ASOT ***** válasza:
igen a 155 cm magassághoz kb az 50 kg felelne meg
2012. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!