Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 év korkülönbség sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés

Én 17

Ő 32

igazából Ő elég későn érő típus,és biztos vagyok benne hogy nem csak megdönteni akar.Szerintetek működhet?


2012. jún. 7. 23:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha későn érő típus, akkor csak biztos lehetsz abban, hogy csak megdönteni akar
2012. jún. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szomorú, de tapasztalat, hogy nem!!! :(
2012. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Attól függ. Anya-lánya kapcsolatnál inkább kevés.
2012. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem kamu a kérdés, de lehet hogy működhet nem tudom.

A barátnőm 45 én 25 vagyok, 1 éve tart.


25/F

2012. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"és biztos vagyok benne hogy nem csak megdönteni akar"

Jajj mikor én a te korodban szabadon dobálóztam ezzel a kifejezéssel önön tévedhetetlenségem teljes bizonyosságában...

Hogy átkúrták a fejem te jóisten. :D

Na azóta sose vagyok biztos benne, hogy valaki nem csak megdönteni akar. Tégy te is így. Mert egy 32 éves paliból erősen kitelik, hogy geccnagy spíler, és "későn érő" meg álommacho stb...

Egyébként 32 évesen későn érő mit jelent? Anyukával lakik, plüssel alszik, és főznek-mosnak rá, mert képtelen önellátásra?

2012. jún. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Müködhet nálunk is ennyi a külömbség 3 éve vagyunk együtt nincs gond minden csak töletek függ:)
2012. jún. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
naaaaaaaaaaaaaaaagyon sok meneküljön aki fiú,,aki lány.....
2012. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
higyjétek el Ő nem az a típus,mert nagyon jól ismerem ne is mondjatok mást.
2012. jún. 8. 00:02
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkor miért kérdezel? Hiába mondják, hogy elméletileg nem, te gyakorlatilag is azt gondolod, hogy de, és nem hagyod ott.

De a kérdésre válaszolva: Igen, sok. Nagyon sok. Próbálj annak hinni, aki tapasztalatból ír.

2012. jún. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, én hiszek neked, én is ilyen típus vagyok és rendes, szeretnivaló barátnőt keresek. 22 évesen még senkim sem volt és már nagyon szeretnék egy barátnőt, nem rég egy 14 éves lánnyal kerültünk egymáshoz közel, úgy érzem vele igazán tudnánk szeretni egymást. :)
2012. jún. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!