Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert lesz egy pasi forever...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lesz egy pasi forever alone? Mi az oka?

Figyelt kérdés
A szulok pedig osszeroskadnak hogy a ronda fiuk egyedul marad, mert a lanyoknak helyes pasi kell?
2012. jún. 21. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert nem mindenki született milliomosnak.
2012. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben az szerepel, hogy miért marad egy pasi magányos, alatta meg ott egy szituáció, hogy ronda a pasi és a lányok helyest akarnak? Most ez mi?

Ha a pasi is helyes lányt akar, a lány miért nem akarhat helyes pasit? :)


Annak, hogy valaki magányos több oka is lehet:

a) kiállhatatlan a személyisége

b) buta

c) igénytelen

d) önző, sekélyes az érzelmi világa

e) kilóg a sorból, nem olyan, mint a korosztálya


Az "e" pontban olvashatót gyakran használják a többi pontban felsoroltakkal rendelkező személyek kifogásként, de amúgy szerintem ritka.

2012. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kocka
2012. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Köhm... Ne általánosíts, kérlek. Nekem nem kell helyes pasi, a barátom se egy "szőke herceg fehér lovon", mégis szeretem.
2012. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
válogatós
2012. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem mint lánynak, olyan pasi kell akihez vonzódom. Nem feltétlenül és okvetlenül nem csak azért mert helyes. Nekem tetsszen:D Más attól még tarthatja csúnyának. A forever alone pasik általában töketlenek vagy bunkók, ostobák. Hány picsogós, nőket ócsároló szerencsétlen járkál ide is. Őket kéne megkérdezni, de ők meg nem néznek magukba, hogy talán ők sem csinálhattak jól valamit. Az nem normális, hogy valaki az első három elutasítás után nőgyűlölő legyen. Utána már nem csoda ha soha az életben nem lesz senkije.
2012. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én pl: szeretek kockulni (jó kikapcsolódás)

elég töketlen vagyok

és valamikor elég suttyó (néha jól esik kimondani ami a fejembe van de éppen nem illene)

meg nem is vagyok az a beszédes fajta ha kérdeznek válaszolok és vége

+ elég passzív is vagyok

szerintem én ezért

(vicces hogy tudom ezt és mégse változtatok rajta)


amúgy azért raktad ki a kérdést mert inkább pityeregsz itt ahelyett hogy kezdenél magaddal valamit vagy vársz egy kis buksi simit meg valakit aki egyetért veled és nyafoghatsz vele együtt??....

2012. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én szimplán ocsmány vagyok, ilyen egyszerű :)
2012. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az hogy kinek ki a helyes, az változó, mert van aki a kölökképű égnekálló hajú kis makikat favorizálja, van akinek egy kopasz fejéű férfiasabb egyénre van igénye, mások az ideálok. Egyáltalán mi ez a buta kifejezés,hogy helyes? ez inkább az udvarias szinonimája, mint a jó kinézetelű szerintem de mindegy. Nem ez a lényeg. Ezer+ egy ok van ami miatt egyedül lehet maradni, legtöbb esetben a pszichés zavarok a domináns. De másik szerintem az az ,hogy ,aki nekem tetszik ,az mindig foglalt, már valami másik lecsapott rá, innettől nem téma. Aztán elrepülnek az évek, elmegy mellettem az élet, és kész, az idő meg nem forog vissza. Ebbe bele kell törödni, hozzá lehet szokni egy idő után, vannak akiknek ez a sorsuk. Ha van moiváció, akkor meg próbálkozgatni kell, ha nincs ,akkor meg sejthető hogy nem is zavar ez a státusz.
2012. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!