Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már a 2. fiútól kaptam burkolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a 2. fiútól kaptam burkoltam negatív kritikát a melleim miatt. Mit gondoltok, tényleg ennyire reménytelen, élvezhetetlen a mellem?

Figyelt kérdés

[link]

Az alakom szinte milliméter pontosságra olyan, mint ezé a lányé, a felsőtestem talán kisebb, a mellem is kisebb mint az övé (nem push-upolok), eddig azt gondoltam hogy arányos...de aztán:


Szóval eddig két kapcsolatom volt, mindkettőnél jó pár hónap után jutottam el a testiségig, az első barátomon látszott, hogy nincs megelégedve a melleimmel. Finoman fejezte ki a véleményét, meg általánosságban is beszéltünk róla, a lényeg hogy nem tetszett neki (kicsi). A második barátomnál épp ezért még gátlásosabb voltam. Mikor oda került a sor, hogy levette a melltartót, az ő arcán egyenesen lehetett látni a csalódottságot.

Amíg nem volt párom nem foglalkoztam ezzel...úgy voltam vele hogy vannak melleim, és kész. Most már szinte minden lánynak figyelem, hogy sokkal nagyobb-e, mint nekem.

Férfiak/fiúk! Tényleg ennyire élvezhetetlen és jelentéktelen egy ilyen mell, mint az enyém?

[link]

A melleim alakja, a mellbimbóm meg erre a képre hasonlít, csak persze nem ilyen telt, képzeljetek el kevésbé telt és kisebb melleket, de olyat ami erre hasonlít.


Annyira nincs már a megjegyzések miatt önbizalmam, hogy el sem hiszitek...

Na találtam végre egyet, talán ez hasonlít a legjobban:

[link]


Kérlek őszintén válaszoljatok!


2012. jún. 26. 21:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs egy ilyen mellel. Fel a fejjel! :)
2012. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy teljesen normális női mell. Mi több, kifejezetten szép. Kicsinek sem mondanám, inkább átlagos. Nekem ennél jóval kisebb mellem van, a párom mégis imádja.
2012. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen s.ggfejeket vonzol be, akkor még párszor letörik az önbizalmadat.

Egyébként nincs baj az ilyen mellekkel.

2012. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

2 pasi után ne vonj le tanulságot!

Majd a 20. után, de ha meg már addig eljutsz akkor már meggyőződhetsz róla, hogy nem az számít mekkora a melled :)

2012. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a formákkal semmi gond. Vagy nem ilyen vagy igazából, vagy a pasik rosszindulatúak, esetleg csak az agyadat akarták húzni.
2012. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A barátaid vakok voltak,szerintem semmi baj sincs a melleiddel.Szépek és formásak lehetnek.Hidd el találsz olyat akinek tetszeni fog.Ők meg nem érdemeltek meg, ennyi..:)
2012. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Amiket belinkeltél, azok szép mellek.
2012. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igazán kedvesek vagytok!

Igazából amíg egyedül voltam, én is így gondoltam, hogy összességében arányos a testem, a derekamnak is megvan egy nőies íve, mint az első képen.

De hát a 2. barátom meg is mondta, hogy egy férfi ilyen, fejben, az eszével tudja hogy mi számít egy kapcsolatban, de ősi ösztönei is vannak...meg hogy erről nem tehetnek a férfiak. Már azokat a műsorokat meg újságokat is gyűlölöm, amelyek erről szólnak, meg ezzel viccelnek, hogy egy férfi beájul a nagy mellektől. Tudjátok milyen kellemetlen, fájdalmas érzés ez? Tököm ki van már az egésszel...persze én egy szót sem szóltam a páromnak a pocakjáról, meg amikor nem volt megborotválkozva..kezdtem volna el én is követelőzni hogy a nőknek meg egy domináns hím kell? Nekem ugyan nem kellett a mai férfiideál...érdekes, engem miért nem foglalkoztatnak a kigyúrt cicafiúk?

2012. jún. 26. 21:30
 9/20 anonim ***** válasza:

semmi különöset nem látok egyik képen sem.

leírás egy kicsit zavaros. egy eredeti képpel tisztább lenne..

2012. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nagyon paraszt pasijaid lehettek. Nekem is ilyenek, es eddig csak bokot kaptam szoval es tettel :)

Amugy meg nem hiszem hogy ok 20 centis szerszammal rendelkeznek. Szoval en erre visszaszurnek egy ilyen valasszal. Nehogymar rosszul erezd magad ilyenek miatt!

2012. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!