Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy tetszik-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy tetszik-e nekem és ha tetszik akkor elmondjam-e. Szerintetek? Psl. Gyorsan írjatok.

Figyelt kérdés
Tetszik nekem a család legjobb barátainak a fia aki mellesleg a bátyám legjobb haverja és az én volt legjobb barátnőm bátya. Vagyis olyan mintha a bátyám lenne sőt egyszer azt mondta hogy "Olyan vagyok mint a húga" de valami mást érzek iránta mint mondjuk a bátyám iránt vagy mondjuk az osztály társaim iránt. De mi van ha netán tényleg lesz köztünk valami én nem szeretném ha mindenki tudja hogy ő a barátom(ha az lesz). Én ha el gondolkozok rajta akkor el tudom képzelni amint együtt sétálunk kézen fogva meg ilyeneket.

2012. jún. 30. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Neked kell mérlegelni mit nyersz és mit veszítesz ha kapcsolat alakul ki köztetek.

Én kihagynám, mert akkor biztos, hogy megmarad barátnak, ha jártok nem biztos. Sőt...

2012. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem én nem tudom eldönteni, hogy neked tetszik-e.
2012. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazából még én se tudtam eldönteni magamba ezt a kérdést azokból az okokból amiket felsoroltam + hogy lehet hogy így nem leszek többé barátok. :/
2012. jún. 30. 23:42
 4/6 A kérdező kommentje:
De úgy érzem tetszik csak a belőle fakadó dolgok miatt vacilálok meg amiatt hogy ő hogy érez
2012. jún. 30. 23:53
 5/6 anonim ***** válasza:
hány éves?
2012. júl. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
14
2012. júl. 5. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!