Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak közötti eltérések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak közötti eltérések (szőrösség, maszkulinitás), a külső- és viselkedésbeli összefüggések érdekelnek. A macsók miért mindig szőrösek, férfiasak és érzéketlenek?

Figyelt kérdés
A pszichológiai hátterére lennék kiváncsi annak, hogy miért nincsen normális igazán férfias férfi, akinek eljutnak az agyáig az érzelmek és fel is képes őket dolgozni?

2012. júl. 6. 19:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Tesztoszteron mennyisége, ennyi.:)
2012. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
de csak ez van mögötte??? nekem teljesen rendben van a tesztoszteron szintem, mégis 23 éves koromra alig vagyok szőrös... ha nem gyúrtam volna férfiasnak se néznék ki, mert olyan vékony csontozatú, izomzatú voltam.
2012. júl. 6. 19:58
 3/29 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert tudják magukról, hogy a nők a a macsókra buknak még akkor is, ha azok agyilag nullák.

Hetente váltogatták jobbnál jobb csajokat, akiket jobban megbecsültem volna bizonyára.

De a macsóféléknek általában zűrös családi életük lett...

2012. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ahhoz szőrösnek lenni.


A macsó stílushoz kell egy bizonyos stílus ,viselkedés , modor , szöveg.És egy szép férfi arc.


Szőrös vagy nem szőrös az mindenkinek az egyéni dolga.

2012. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
egyszerűbb kérdést teszek fel: HOGYAN LEHET maszkulinná válni??? De ne a sportot mondjátok. Sok szex? vagy hogyan????
2012. júl. 6. 20:08
 6/29 anonim ***** válasza:
81%

" nekem teljesen rendben van a tesztoszteron szintem, mégis 23 éves koromra alig vagyok szőrös... ha nem gyúrtam volna férfiasnak se néznék ki, mert olyan vékony csontozatú, izomzatú voltam."


Azért nem vagy, mert egy jó ideje ilyenné kezdenek alakulni átlagban a fiúk. Mivel egyre inkább ez jön be a nőknek a "macsó" helyett. Ez ellen sokan tiltakozni fognak, de kár tagadni a tényt.

Mióta a nő válogathat, a "szépfiúk" vannak elszaporodóban, az összes szépfiúnak van jó nője, akit ismerek, de sok "macsónak" nincs, bármennyire "macsó".


Ez kb. azóta van, amióta a nők önállóbbak lettek. Anyum generációjánál például már érvényesült a férfiak külseje, jólápoltsága a "macsóság" helyett, ezért kiveszőben evolúciósan a hagyományos maszkulinitás, és a magas tesztoszteronszint.

2012. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld meg a mai tizenéves generációt: alig szőrös, 50-60 kg-os vékonycsontú srácok mászkálnak gyönyörű lányokkal, jó csajokkal, nagyon sikeresek, népszerűek.


Nekik előbb-utóbb gyerekük fog születni. Még akkor is, ha divat bisexek! Lehet, hogy durva, amit írok, de ezek a fiúk bizony népszerűbbek a "macsóknál", itt sok gyúrogató "ultramacsó" írja, mennyire teper a nőkért, míg ezek a kis szépfiúk csont nélkül "leakasztják őket", elég a külsejük.


Kivételek még vannak, de ha kb. két generáció múlva vissza tudnánk térni a témára, nem tudom, mit látnánk. :)

2012. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó mond valamit!
2012. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezek a tulajdonságok nnicsenek a genetikában benne. Ez mind felvett tulajdonság (akarva vagy akaratlanul).


Ja és a nagyon macsóknak azért nnics barátnőjük, meg homárok. Ellenben a vékony, rózsaszínpólós hülyegyerekek meg nem.

2012. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még annyit, hogy (elég közel állok a tlmához) a férfi és a női agy között nincs is akkora különbség, mint amit anno szajkóztak. Ez a "férfi buta, férfi csak erős, megvéd" stb csak felvett szerep. Mint az, hogy a tesztoszteron agresszívvé tesz.


Volt egy teszt, két négy csoport (tesztoszteront tartalmazó tabletta, illetve cukorka, ez 2 változó és még ezen belül az, hogy közlik a pácienssel, hogy mit kapott, aztán vagy azt vagy nem, ez is 2 változó, összesen kettő a másodikon, azaz négy féle lehetőség). És kiderült, ohgy azok voltak a legagresszívebbek, akiknek azt mondták, hogy tesztosztront tartalmazó tablettát kaptak (és ez független volt attól, hogy tényleg azt kaptak-e vagy csak cukorkát). Az agykutatásba kicsit belemélyedtem.

2012. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!