Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Működik nálatok ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Működik nálatok ez a mosolygós csajozós módszer?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy pl strandon szemezgetek egy lánnyal, és rámosolygok. Erre mit reagálnátok? Ha visszamosolyog megpróbálhatok beszélgetni vele?
2012. júl. 8. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én pasi vagyok, de nekem ált. ez szokott bejönni. Ha visszamosolyognak akkor bejövök nekik, és szinte mindig hajlandóak ismerkedni is. Spontán, mindenféle visszajelzés nélkül nem szoktam leszólítani csajokat mert ettől még azok is lefagynak akiknek egyébként bejönnék. Nekem ez a tapasztalatom
2012. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos zavarbajönnék és vagy elkezdenék nevetni (általában ezt szoktam amikor zavarban vagyok), vagy visszamosolyognék. :D
2012. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok megint, a lényeg lemaradt. Szerintem akkor, ha visszamosolyog, nyugodtan megpróbálhatsz vele beszélgetni. :) Egy próbát legalábbis mindenképpen megér szerintem.
2012. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lányok? Nem elírtad?

Vagy leszbikre gondolsz? Ha mondjuk rám mosolyogna egy lány, tuti nem is kapcsolnék, azt hinném, csak szimplán kedves.


Eszembe nem jutna, hogy velem, mint nővel akar "csajozni", az biztos.

2012. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak én vagyok nagyon fáradt, és tényleg valamit rosszul írtam, de melyik szóból vagy mondatból veszitek le, hogy én lány vagyok?
2012. júl. 8. 12:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Fiú miért kérdezne ilyesmit? Ha nem vagy leszbi csaj, akkor mi hasznod belőle?


Inkább az lenne a praktikus, hogy fiúknál hogy működik. De igazad van, puszta kíváncsiság is lehet, a kérdés mégse erre utalt.

2012. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló:

A kérdező arra kíváncsi, hogy amikor a fiú rádmosolyog és szemez veled mire gondolsz, hogyan reagálsz rá, ha tetszik és ha nem tetszik a fiú. Legalábbis én így értelmeztem. :)


Nálam működne, ha tetszik a srác, tartanám a szemkontaktust és mosolyognék. És én értékelném, ha ezek után oda is jönne hozzám.


Szerintem nyugodtan menj oda a lányhoz, kérdezd meg, hogy van-e kedve kicsit hűsölni a medencében, vagy meghívhatod-e egy fagyira stb. :D

17/L

2012. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megpróbálkozok vele :)
2012. júl. 8. 13:12
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de ha valaki hirtelen dob nekem egy vigyort, arra én ösztönösen visszamosolygok, akár tetszik az illető, akár nem :D
2012. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!