Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos! Szeretnem, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Szeretnem, hogy ha segitenetek nehany valasszal!? Szerelmes lettem (12/lany) lehet, hogy csak egy gyerekszerelem? De tetszik az illeto! Osztalytarsak vagyunk!

Figyelt kérdés
Az eggyik baratnommel mindig megbeszelem ezeket a dolgokat de mas faluban elunk es ez most nm nagyon lehtseges!?
2012. júl. 26. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
ilyenkor minden szerelem diákszerelem,majd elmúlik
2012. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hole Hunter ***** válasza:
A szerelmes gyermeknek is tetszik a másik, külsőre és belsőre egyaránt. Ez attól még gyerek szerelem és nagyon aranyos dolog. :) Nagyjából a legtöbb embernek vannak emlékei a sulis szerelmekről és igen szívesen gondolunk vissza rá. :)
2012. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem volt olyan, hogy osztálytársammal voltam kapcsolatban, eleinte nagyon jól ment aztán így hogy minden nap találkoztunk meg minden nap láttam, eléggé "meguntam" vagy hogy mondjam.. elmúlt, nem tudom miért. 16/f
2012. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
49%
Tegyél érte. Én 11 voltam amikor összejöttem a férjemmel. Szóval csak jót mondhatok. Ilyenkorban is lehetnek komoly szerelmek.:)
2012. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 11 évesen volt először pasim, nagyon tetszett és miútán megkérdezte járunk-e, egyből igent mondtam. De utána, hogy jobban megismertem már nem is tűnik olyan jófejnek.. szakítottunk, és utána elfelejtettem, örökre:) 13/L
2012. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ez van velem is :/
2012. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
csak én fiú vagyok
2012. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Andi 14 válasza:
Egy gyerek is lehet szerelmes, és az első szerelem, (úgy mint az első csalódás) annyira megragad az emberben, hogy nehéz túllépni rajta. Ha közelebb kerülsz hozzá, vagyis sokat beszélgettek, akkor nem csak tetszeni fog, hanem elképzelhető, hogy tényleg belé szeretsz. És teljesen mindegy hogy gyerek vagy, vagy felnőtt, lehetsz szívből szerelmes!
2012. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
41%
van már telefon!!!!!!!!!!!!!!!hívd félre és kérdezd meg , hogy jártok-e??????????????aztán csókold meg!!!!!!!
2013. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 he.csongi válasza:
nem biztos de lehet
2013. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!