Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy hogy teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy hogy teljesen egyedül vagytok a világban?

Figyelt kérdés

Hogy nem számíthattok sem a családra sem a barátokra, senkire? Én most ezt érzem. Utálom önmagam és nem tudom mihez kezdjek.

Végső elkeseredésemben írtam ide. Kérem segítsen valaki? :(


2012. júl. 26. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
éreztem már ilyet. de sztem mindenki. :) nyisd ki a szemed. NEM vagy egyedül. csak azt hiszi az elméd. de ez csak egy illúzió
2012. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én voltam már hasonló helyzetben. De mivel konkrét dolgot nem.írtál, mi miatt vagy elkeseredve segíteni sem tudok. Kifejtenéd kicsit bővebben?
2012. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
és az sem utolsó szempont hogy hány éves vagy.. minden korosztálynak van egy depis korszaka amit más és máshogy kell kezelni
2012. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 canadafan ***** válasza:
Az egy borzasztó érzés.. de ahogy az előttem szóló írta, biztosan nem igaz 100%-ig, hogy nem számíthatsz senkire. Pl itt vagyunk egy páran:) Mi a problémád?
2012. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy éreztem, hogy sokan támogatnak, mellettem állnak, de az, akire a legjobban számítottam nem. És ezért én is úgy érzem, mintha egyedül lennék. Ma is. :'(

Kitartás, a felhők felett mindig süt a nap.

2012. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

22 éves lány vagyok és már eddig sem mentem valami fényesen a dolgok, nem vagyok megelégedve önmagammal se külsőre se belsőre, ezért szórakozni sem nagyon járok. Persze strand meg ilyenek mennek de bulikba, pedig imádnám. Tudom hogy valtoztatnom kellene csak egyszerűen nem tudom hogyan kezdjék hozzá.

Anyummal is folyton összeveszünk és most végleg nagyon betelt nálam a pohár.


A barátaimrá meg úgy érzem egyáltalán nem számíthatok ha komoly dologról van szó. Meg nem is akarom őket a gondjaimmal traktálni

Hatalmas ürességet érzek és nem tudom hogyan valtozzassak. Csak annyit tudok, hogy ez így nem mehet tovább.

2012. júl. 26. 22:03
 7/11 anonim ***** válasza:
nem éreztem igy magam még soha...
2012. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sosem vagy teljesen egyedül, legfeljebb nem veszed észre azokat az embereket, akik melletted állnának, ha hagynád. A nyitottságon múlik minden, ami persze azzal is együtt jár, hogy csalódások sorozatán mész át, de amellett szert teszel néhány igazán értékes emberi kapcsolatra is, és nem feltétlenül szerelemre gondolok, hanem pl. barátságra.
2012. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is így érzek. 19/L :(
2012. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én is éreztem így.
2012. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!