Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl gyorsan belezúgok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gyorsan belezúgok a fiúkba, és a legtöbbször megbánom. :S Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pl. van, akivel egyszer beszélek, akkor is csak annyit, hogy szia mizu, mégis belezúgok... vagy valamikor elég csak egy szép álom egy srácról, és reggelre már szerelmes vagyok abba a srácba.:S Vagy csak simán cukin néz rám egy srác, és hónapokig nem tudom kiverni a fejemből.:S Úgy utálom ezt, mert mindig megbánom utána, és hónapokig kínoznak a szerelmes gondolataim. Ki fogom nőni?:S Vagy ha van egy barátom, akibe igazán szerelmes vagyok, akkor már nem fognak érdekelni ezek?

16/L


2009. júl. 17. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi! :))) Életkori sajátosság. Igen, ki fogod nőni, és igen, egy komoly kapcsolat ezen változtat. Én ugyanilyen voltam 16 évesen, mindig szerelmes voltam, és folyton szenvedtem. :)))Minden "cuki" fiúba belezúgtam, és olyan tulajdonságokkal ruháztam fel őket gondolatban, ami nem volt igaz, így egyre szerelmesebb lettem. Jó hír, hogy elmúlt! :)))Csak meggondolatlanságot ne kövess el, mert nem éri meg! Ha mélyebben megismernéd ezeket a fiúkat, látnád, hogy nem mindegyik érdemli meg a szerelmedet! És még egy: nehéz, tudom, de próbáld meg ezt a rajongó korszakot élvezni, soha nem tér vissza...(nekem néha hiányzik :))))
2009. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a rajongó szerelmes korszakom 20 éves koromig tartott (plátói szerelem is) és olyan jó volt.....
2009. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Huhhhh nekem is ilyen volt az elmúlt 3-4év és nagyon sokat szenvedtem,de már úgy érzem túl vagyok ezen a korszakon.Én is mindenkibe beleszerettem, aki kedvesen szólt, vagy kedves, jó fej volt velem, de ez csak egy emberi szokás, mármint hogy kedves vagy egy másik emberrel!Nagyon sokat szenvedtem emiatt, de most már tudom mi az, amit valaki azért mond, mert tetszek neki, és mi az amit csak udvariasságból, jó fejségből mondanak!És én ezeket már fel se veszem, igaz jólesik, ha valaki megdicsér, de már nem szeretek bele akkor!Ne félj ki lehet nőni!♥

Majd neked is sikerül!!!

2009. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2009. júl. 17. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!