Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért így reagált rá a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így reagált rá a párom? Tudom, hülye voltam, megbántam. De ez normális reakció?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok a párommal. Egy időben azt éreztem, talán már csak a megszokás tart össze minket.

Ekkor lépett be egy új kollega az életembe, aki láthatóan kedvelt ,és nekem ez imponált.


Fantáziálgatni kezdtem róla, stb. Kiírtam itt a neten, hogy de jó lenne vele találkozni, átölelni, megcsókolni.


A gépen felejtettem egszer, a párom meglátta. Elém jött a munkából hazafelé jövet és idegbeteg módon számonkért, hogy na meséld csak el mit jelentsen ez?


Nagyon mérges volt rám, de 2-3 nap múlva nyoma sem volt a haragnak. Annyit mondott, hogy szeretlek és mindent megbocsátanék neked még ha dühös is lennék érte.


Most ez mi? Gyakorlatilag nem érdekli kivel mit csinálok? Nem szeret már?


Én 25/N. Ő 36.


2012. aug. 1. 09:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát ez mindenképp fura, már bocs, de a párod helyében szakítottam volna veled...
2012. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én úgy b@sználak ki, mint macskát sz@rni. Előbb-utóbb megcsalod a párodat.

Igen, normális reakció volt. Örülj, hogy csak ennyi lett a vége. Ne öntudaskodj, inkább nézz magadba.

2012. aug. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem akar eldobni egy 6 éves kapcsolatot, és még mindig szeret. Létezik ilyen is. Akkor döbbent rá, hogyha nem tesz semmit a kapcsolatért, akkor elveszíti. Viselkedésében történt változás?
2012. aug. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Azért nem lenne fair, mivel egyszer 5 éve megcsalt. Én mivel szerettem, vele maradtam, de soha nem bocsátottam meg, még mindig fáj.


Én nem csaltam meg, és nem is tenném, de nem tudom ő elhiszi-e ezek után nekem.


Jól esett a fantáziámnak, de semmi több. Komolyan.

2012. aug. 1. 09:41
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Egy utolsó dugás és mehettél volna amerre látsz...
2012. aug. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor neked kellett volna szakítani mikor megcsalt, látszik, hogy megszűnt a bizalom, de most már értem miért nem szakított most ő.
2012. aug. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 intrepid ***** válasza:
0%
Egy ilyen fantáziálás, úgy, hogy még le is írod, nem sokban marad el egy villámnumerától. Szerintem most vagytok egálban.
2012. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem igazán történt változás a viselkedésében.


Én nem akartam megcsalni. Lenne rá leetőségem, de soha nem tenném. Csak a kis lekemnek jól esett, hogy valaki még mond nekem olyat, ami simogatja a lelkemet. Tőle ilyet rég nem hallok már. :(


Beszéltem erről vele régen, de semmi nem változott.


Most szent meggyőződése, hogy én randit terveztem a sráccal, pedig szó sem volt erről. Én csak itt a gyk-án szabadjára engedtem a fantáziámat, ennyi volt.


Nyomoz utánnam. Átnézte az e-mailemet, a telefonomat. Ha pár óráig nem jelentkezem, megkérdezi hol vagyok? Mit csinálok épp?

2012. aug. 1. 09:48
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem védekezésként mondom, de lefeküdni valakivel rendszeresen a párom mellett egy friss kapcsolatban nagyobb szemétség, mint fantáziálni.


Mindenki fantáziál, nem igaz, hogy nem, az hazugság, csak én voltam olyan hülye, hogy leírtam, beszélgettem róla.

2012. aug. 1. 09:50
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Én csak azt nem értem miért vagytok még együtt? Amit leírtál azok alapján világos, hogy már nem "él" a kapcsolatotok.
2012. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!