Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, mással is történh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, mással is történhet ilyen, vagy csak én vagyok ilyen peches? . Lányok, látta már meg vki (párod, barátod vagy akármelyik család tagod) véletlen a használt betéteteket vagy tamponotokat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

csajomét még nem de egyszer táborban voltam és a szekrényben használt tamponokat találtunk.. :S

nem ciki volt hanem undorító nekünk.. :S

2012. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, hogy a fürdőben felejtettem a használt betétet és apám szólt, hogy azt ki kéne dobni. Kellemetlen volt, de aztán nem szólt semmit, tudja, hogy ez természetes dolog a nőknél.
2012. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem meg valszeg anyum barátja is látta,de anya szolt:/ nagyon kellemetlen volt,nem azért h anya vette észre hanem h barátja is láthatta:/
2012. aug. 1. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Persze barátom látta már mivel volt, hogy előtte vettem ki vagy ilyesmi. Amugy előfordult már velem is, hogy véletlenül a fürdőben hagytam. Szerintem ilyen szokott lányoknál előfordulni.
2012. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem kell ebből ügyet csinálni. 30F
2012. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Olyan édesek az ilyen szégyenlős, könnyen zavarbahozható lányok. :P
2012. aug. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szotyika97 válasza:

Nézd, ilyen már velem is történt, de semmi gond. Csak kaptam egy fejmosást.. :D

Majd elfelejtik. :)

2012. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na ez jó téma, és főleg kivel ne esne meg, minimum egyszer életében? :) sztem iszonyatmód kellemetlen, az ember kb. elsüllyed szégyenében, még ha a megtaláló nem is rökönyödik meg különösebben, mert az élet természetes velejárójának tartja... én egyszer jártam így életemben, azóta se, mert felőlem történhet bármi, én használt betétet csak úgy magában le nem teszek sehová, egyetlen pillanatra se, csakis valamibe belecsomagolva - ha nincs meg az a kis fóliatok, amiben eleve vannak az új darabok, akkor egy pzs-be minimum beletekerem, a ragasztós oldala úgyis összefogja, csak felgörgetem, és zsepibe csomagolom - mert ki tudja, adódhat bármi, ami miatt megfeledkezhetek róla.... (tmp-t meg eleve azonnal lehúzom a toaletten, na azt miért is tenném le bárhová, és főleg hogyan, hogy ne érjen semmihez? amikor az már nem steril..?)
2014. okt. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!