Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap egy buliban találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jonel kérdése:

Tegnap egy buliban találkoztam egy lánnyal, előtte még nem ismertem. Félek kihasználtam, szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval kicsit ittas volt, de tudott magáról, értelmesen beszélt, egyenesen járt, stb. A nagyobb baj az, hogy 7 hónap után most dobta ki a barátja, és szeretet hiányos volt, na meg hát én is. Csókolóztunk, kicsit tovább is mentünk, de ezt nem fejtem ki, mert bunkóságnak érzem. Aztán hazakísértem, és visszamentem a buliba, nem lakott messze. A lényeg, hogy utána mindenki cseszegetett, hogy ezt hogy képzelem, stb. Pedig nekem tetszik, jó lenne összejönni vele. Félek elrontottam. 17/f

2012. aug. 4. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam volna... lehet még egy kapcsolat is kijön belőle. Azért normális, hogy bűntudatod van. Lehet csóknál nem kellett volna tovább menni. Majd ő megmondja hogy látja
2012. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretethiányos vagyok, még most is. Lementem hát és leittam magam és az volt a célom, hogy ma lekapok egy lányt, mert már érezni akarok egy lányt, ölelni, csókolni. Meg is tettem, aztán jöttek a haverok és megvertek. Szóval úgy vigyázz, nehogy elkapjanak téged is a haverok!
2012. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem erőltettél semmit, ős akarta. És ha tetszik a lány, attól még keresd fel és..., ha többet akar, nem csak egy kis kalandnak szánta, tombolásnak, akkor összejöhettek, ne törődj másokkal!
2012. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
löttyints az arcodba 1 pohár sosavat és tuti nem lesz többé gondod az egyéjszakásokkal, mivel nem lesznek neked olyanjaid többé.
2012. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

A csaj egy ribanc, nem kár érte.


18/f

Thor, a villámok istene

2012. aug. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
00:47-es: Teljesen igazad van! Aki ilyen könnyen adja magát, azért nem kár. Egy igazi nőben még részegen is van annyi tartás, hogy nem smárolgat idegenekkel. (Bár elnézést, eleve nem is issza le magát mindenféle bulikban.) A többi mind a r***nc kategória. Sajnos mára ebből van több.
2012. aug. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem volt ribi, megértem a körülményeket. Elhívtam, hogy megbeszéljük, és igent mondott. Holnap találkozunk, remélem a szülinapját (08. 08.) már együtt ünnepeljük.
2012. aug. 5. 09:50
 8/10 anonim ***** válasza:
na mi lett? :)
2012. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Összejött! Azóta együtt vagyunk, jobb barátnőm még nem volt. Bulizunk is néha, mindíg együtt, és az elején volt bennem félsz, de már megnyugodtam: az enyém tényleg kivételes eset volt, de nem is alakulhatott volna jobban.

Köszönöm a válaszaitokat.

2012. szept. 1. 11:09
 10/10 anonim ***** válasza:
gratulálok!!! :)))
2012. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!