Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejön ha egy lánynak természetesen hullámos a haja?

Figyelt kérdés
Természetesen hullámos/göndör hajam van, és utálom, ezértinkább mindig kivasalom. A fiúknak mennyire jön be a hullámos/ göndör barna félhosszú (váll alá érő)haj?
2012. aug. 6. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút, de inkáb az érdekel akinek a fejéből kinő:)
2012. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Az enyém is göndör alapban, és volt már a hátam közepéig leérő is, nekem nagyon tetszett magamon, csak azóta levágattam és most elég rövid. 19/F
2012. aug. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A hullámos egyszerűen tökéletes!! Tök uncsi, hogy mindenki kivasalja, mindenkinek egyforma feje lesz tőle. Mi abba a nőies? Nem is mindenkinek áll jól. Néha kivasalhatod, de szerintem sokkal szebb lehet nélküle! :)


18/F

2012. aug. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A vasaltak nagyon idétlenek, mióta elterjedt ez a "hülye" trend, azóta alig látni természetes hajú nőket. Úgy értem, ahogy eredeti a hajuk.
2012. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én bolondulok a hosszú, barna, természetesen hullámos hajért. Ha az szép zöld szemmel párosul akkor teljesen meg vagyok véve. Onnantól kezdve sem a seggét, sem a mellét nem nézem a lánynak (vagyis nem fektetek rá hangsúlyt), már csak a gondolkodásmódja a fontos. :)

21F

2012. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is göndörös, én inkább direkt úgy kenceficézem meg szárítom, hogy tartósan göndör maradjon, és ne ilyen össze-vissza legyen, hanem szépen álljon.

Gondolhatod, hogy a sok szalmává vasalt, fénytelen hajú csaj mellett az én hátközépig érő full dús, vastag szálú, egészséges, göndör hajam mekkora sikert arat egyfolytában.

Én szeretem, hogy göndör.

21L

2012. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a hullámos nagyon, azt imádom, a göndör viszont kinek hogy, kevés lánynak áll jól
2012. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Imádom a göndör hajat,de növeszd meg derékig minimum,de legjobb fenékig érőre,attól a pasiknak végük van,legalábbis nekem :D ;)


24Ffi

2012. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!