Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön az ilyen felsőtest?

Figyelt kérdés

[link]


ha nem akkor mit változtassak rajta?



2012. aug. 18. 19:52
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
Abszolút. :-))
2012. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
Nekem nem jönnek be azok a felsőtestek amik nincsenek kicsit legalább kigyúrva. Szerintem úgy férfias. Ha mész terembe pár hónap és jó lesz ;)
2012. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

tökéletes vagy!

nem kell izom!

a párom is hasonló!

a mackós kategóriát szeretem

am. szerintem felesleges megfelelni a lányoknak.

ha valaki beléd szeret hidd el, hogy az nem csak az arcod miatt lesz.

2012. aug. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy amikor nem voltam kigyúrva az izmosak kellettek mindenkinek? Most ki vagyok.. most nem kell senkinek? xD mind1 ... xD.. menj gyúrni! ez mi? xD

motiválásnak!

[link]

2012. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

őőő utolsó!


magaddal beszélgetsz vagy mi?:D vagy nekem szól?:D


még mindig nem tudom hogy gyúrjak vagy ne gyúrjak.


jányok! csináljak kockahasat vagy ne?:D

2012. aug. 29. 13:08
 26/35 anonim ***** válasza:

öö, nem lebeszélni akarok a gyúrásról. Csak ahogy itt például több leányzó is mondta, mmm nem feltétlen kell rágyúrnod ha neked az úgy nem jön, szóval nehezen tudod rá szánni magad.


Persze lehet vonzóbb leszel, sőt valószínű de szóval nem ezen múlik csak. Ezek szerint amit mondtak, ez akkor jó. Én meg voltam suli után dolgozni 6 hónapot. Voltak ott idősebb csávók, 90%-ban volt párjuk, de néha amikor át vettek pólót ilyesmi, láttam ugye a testük, hát nem voltak egytől egyig izom állatok. De voltak fiatalabbak is ők se feltétlen voltak azok.

2012. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
81%
Semmi izom szinte,és plöttyedt.Bocsi.A barátom 17 éves de sokkal izmosabb nálad.Nincs mellizmod,karod vagy hasizmod.Mindenképp kezdj el sportolni,edzőterembe járni.
2012. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
edzőterem????? hagyátok már ki kell menni egy street workout térre ott 1-2 hónap alatt úgy nézel ki hogy magadra se ismersz de csak akkor ha az étrended is megfelelő és ez a sport csak a magasságodhoz megfelelő izomzatot "növeszt" persze ha rákapsz és akarsz többet akkor sujjokat akasztaszagadra :D
2014. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nem mert nem túl izmos.

De az az agyongyúrt az meg már undorító van egy határ :))

2014. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Nekem sem igazán jön be, de nem is elfogadhatatlan. Igaza van annak, aki azt mondja, ha valaki szeretni fog, akkor annak jó leszel így. Ha viszont az esélyeidet növelni szeretnéd a lányoknál, akkor szerintem is picit kellene erősítened. Ha megfigyeled, a többség nem azt mondta, hogy gyúrd ki magad alaposan, hanem inkább hogy egy kicsit kéne izmosodnod. Nem muszáj mindjárt kockahas meg duzzadó bicepsz, a túl izmos is sokaknak nem jön be. Szóval valami középút.


(Csak zárójelben mondom, szerintem kicsit csupasz vagy, én egy picivel szőrösebb mellkast preferálok, de tudom, hogy másoknak meg pont a szőrtelenített jön be.)

2014. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!