Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta megnéztem egy filmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta megnéztem egy filmet furcsán érzem magam, semmihez nincs kedvem, csak annak a filmnek a megnézéséhez. Ez most mi? Beleszerettem volna a filmbeli főszereplő lányba? Elég cinkes :d Még sosem voltam szerelmes úgyhogy nem tudom milyen.

Figyelt kérdés
Előre bocs ha hosszú :). Nos hát szombaton a kistestvérem nézte a disney channelen a Bájos törtető c. filmet, és mivel egy tv-nk van én is néztem. Azóta hogy megnéztem nincs kedvem semmihez, csak a film nézéséhez, szinte mindig arra gondolok, azóta minden nap megnéztem legalább 1x, elaludni is viszonylag nehezen tudtam. De miközben itt a szerelem témában néztem ilyen "hogy tegyen túl rajta magam" kérdéseket egyszerre csak visszajött az életkedvem de azért még nem teljesen. Na most akkor ez mi? Beleszerettem volna a filmbeli főszereplő lányba? Ha, igen akkor mit csináljak mert még nem voltam szerelmes plusz ez azért elég ciki :D. Amúgy nem vagyok forever alone srác, 5-6 barátommal naponta szoktam találkozni. 14/F normális válaszokat pls ne ilyen direkt "trollfaca-re kerülök ezzel"-t, kösz :)
2012. aug. 21. 20:17
1 2
 11/11 Dettyna22 válasza:

Nem kell tenned semmit. Ha akarod nézd meg ahányszor csak szeretnéd. Ez semmi olyasmi amin "túl kell tenned magad".


Mikor fiatalabb voltam mindig volt egy vagy kettő film amit sokszor megnéztem. Például egyik kedvencem a halálos fegyver, mert Mel Gibsont kimondottan jó pasinak tartottam :D Már nem emlékszem hány éves voltam.

(Gyerekként meg Micimackó, Pocahontas, Oroszlánkirály,...)

21/L

2012. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!