Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy eshetek teherbe gyorsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy eshetek teherbe gyorsan es konnyen?

Figyelt kérdés

A volegenyemmel csak ugy tudok sexelni ha a hatan fekszik es en rajta vagyok mert tulsulyos, lehetseges hogy emiatt a poz miatt nem esek teherbe 5honapja probalkozunk es semmi.

Kezdek aggodni!

Segitsetek!!


2012. aug. 28. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a póznak semmi közze hozzá...


azonban állítólag növeli aaz esélyt az, hogy ha az aktus után (miután elélvezet benned a párod) "gyertya" állást csinálsz... (lábak a magasba, derekat kézzel kitámaszt)

2012. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak úyg tudnátok szexelni.....!


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy a pózt kéne hibáztatni hisz a cucc bejut hozzád,(bár mondják hogy ha a hátul van a férfi az legelőnyösebb hisz ekkor tud a legmélyebbre hatolni ,(mellesleg én is ezt szeretem legjobban)

De inkább egy nőgyógyásztól kérnék elsődlegesen segítséget helyedben, ezzel kapcsolatban,és nem a GYIK-on várni a segítséget tizenéves hüle gyereketől(akinek nem inge ne vegye magára)

A pasid meg azért próbáljon kicsit lefogyni,ő is biztosan jobban élvezné a szexet ha mozogna,és látná a popsidat.

2012. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kiegészíteném az utolsó hszólót, hogy nem feltétlen veled van a baj, mivel a párod túlsúlyos így lehet neki nem egészségesek a hímivarsejtjei
2012. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5 honap még nem olyan sok, de elmehetnétek mindketten kivizsgálásra, hátha tényleg van valami oka. Az célszerü, ha elélvezése után olyan pozt veszel fel, hogy az ondo a méhszájad felé follyon. Annyit azért még érdemes lenne megtapasztalnod (cumi, vagy kézimunka) milyen erösen lö amikor elélvez.
2012. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na igen azt sosem hagyja :(
2012. aug. 30. 11:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Jobb lenne, ha ő lenne felül. Abból is az ha te háton fekszel, félig a fenekeddel még fent vagy az ágyon a másik feled lent a földön, és úgy élvez beléd.

Vizsgálat azért nem ártana. Meg egyébként ahhoz már nagyon túlsúlyosnak kell lennie, hogy felül sem tud lenni. Azért itt több dolog is van, amit kikellene vizsgáltatni.

2012. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
132kg a parom en meg 67
2012. aug. 31. 19:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Gyerek csinálós póz: te hanyatt fekszel az ágyo,úgy hogy a derekadig lecsússz az ágy szélére,ő a lábaid közé helyezkedik térdepelve,és így. Így jutnak leggyorsabban a spermák a megfelelő helyre.

Sok sikert! A %-om felfelé kérem ha bejött :)

2012. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én kutya pózban lettem terhes. Szerintem ennél a póznál nincs sok jelentősége, hogy a párod kétszer akkora, mint te. Lehetőleg mélyre kell behajolnod miközben ő hátul dolgozik. De szerintem lovagló pózban is bejut az anyag, a kutyát csak azért mondtam, mert nekem úgy sikerült.
2012. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!