Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek volt már olyan, hogy addig nem érdekelt egy fiú, amíg próbálkozott, majd mikor abbahagyta, rá pár héttel, rájöttetek, hogy mégis érdekel, de már késő volt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A lányok nem így működnek.. ha az elején nem tetszesz neki ha akkor miután lesz*rod se fogsz neki.Ha meg már az elején tetszesz neki akkor csinálhatsz szinte bármit ígyis ugyis kellesz majd neki.Persze ez a "bármit" ne vedd szó szerint,csak bizonyos határokon belül értem.
2012. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány..
2012. aug. 28. 21:48
 3/11 Mókusgyilkos ***** válasza:

tetszesz gratulálok.. tetszel esetleg.


kérdező: "ami nem lehet a tiéd mindig az kell" :)

m1 h pasi v csaj. az emberben megvan ez a vonás és ezen a téren is előjöhet.

2012. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
égés xD
2012. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt ... "Ami nem lehet a tiéd, mindig az kell, neked ez a kereszted a sorsod, ami hajt... de ha megkaptad már nem érdekel, ott rohad a szemétdombon majd"
2012. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Éééés tessék! Maga a kérdező igazolta az első választ. A fiú ezek szerint nem is törődik vele, és tessék még így is kell neki, SŐT jobban mint ezelőtt mert fél hogy elveszíti. És ugye adott hogy már eleve tetszett neki.
2012. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
volt már / van is sajnos:/
2012. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt, hogy a figyelme hiányzott, de azt is ugyanúgy értékeltem akkor is, amikor még megkaptam.
2012. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen....2-3 évvel ezelőtt mindig ő jött oda hozzám suliba, és én akkor még nem igazán foglalkoztam vele...Mostanában soxor találkoztunk és teljesen belezúgtam, szerintem még mindig tetszek neki, de annyira még nem tudja hogy mit is akar pontosan.Várok rá még 1 évet, mert akkor együtt fogunk egyetemre járni/menni, és utána majd megkérdem tőle, hogy hogy is állunk....mert még ő maga sem tudja szerintem, talán egy, másfél év alatt megszüli...
2012. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen sajnos...:/ legalábbis azt hittem,hogy késő,aztán összejöttünk,nem bántam meg,de nem illettünk össze.
2013. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!