Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan huszonéves lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan huszonéves lány, aki szép, de nem egy sármos jóképű lovagot szeretne?

Figyelt kérdés
Én állítólag helyes srác vagyok, de nem vagyok sem sármos, sem "rosszfiú", sem egyéb olyan tulajdonsággal nem vagyok felvértezve, ami miatt kellenék a szép lányoknak. (szép lányok alatt nem a topmodelleket értem!!! mert nagyon sok szép lány van még rajtuk kívül, akik a szememben szépek)
2012. szept. 3. 19:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

egyszerűen már belefásultam ezekbe.


mindig kivételnek állítják be saját magukat, hogy ők érettebbek mint a többiek, és mégis egy csajozógép karjaiban kötnek ki. pedig én is közeledek feléjük.


már nincs értelme próbálkoznom.

2012. szept. 3. 20:00
 2/18 anonim ***** válasza:
Jól mondod nincs értelme, neked a csúnyák jutnak!
2012. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
81%
onnan fogod tudni, hogy megtaláltad a neked valót, amikor az a bizonyos lány leszarja magasról, hogy nézel ki, és csakis magadért szeret.
2012. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kifejezetten jóképű, akkor tényleg csak a csúnya lányoknál van esélyed. Esetleg ha gazdag vagy, akkor felszedhetsz egy szebbet is.
2012. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Mókusgyilkos ***** válasza:

azért nem árt 1-2 tulajdonság ami érdekessé tesz a csaj számára de ennek nem kötelező külső tulajdonságnak lennie.

am meg: hiába szép ha party qrva :D

2012. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
jaja biztos van olyan szép lány, aki kifejezetten a csúnya fiúkra bukik
2012. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Mókusgyilkos ***** válasza:
80%

aaaaaaaaaaaaaaaj ne a 14 évesek beszéljenek pls XD

sok olyan nőtípus van a világon akinél simán van esélyed 1 "elmegy" / átlagos külsővel ha mellé van 1 jó beszélőkéd meg agyad meg némi affinitásod ha nem is a nőkhöz de legalább az emberekhez.


- az önbizalom hiányos lányok.

- a szűz lánykák.

- az értelmes / okos lányok.

- a "nem pasizok, tanulok" lányok. [simán lehet csinálni belőlük "pasizok és tanulok" lányt :P]

- a szeretet hiányos lányok.

- az "akivel beszél mókusgyilkos" lányok :D

2012. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nem kell, h jóképű legyen, de azért valami fogjon meg a külsejében, legyen férfias, ez több, mint ha csak helyes...az nálam kevés, csak egy beszélgetésre elég, vagy arra se, de az meg már nem a külsején múlik

a magabiztosság nagyon vonzó

2012. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
férfi többség válaszolt. leesett, hogy nem csak a nők olyanok amilyenek hanem a férfiak is.
2012. szept. 3. 20:43
 10/18 anonim ***** válasza:
nem tudom kinek mi számít sármosnak, de nekem most egy kifejezetten igénytelen, nem a "lányok álma" pasi tetszik (nem izmos, olyan a feje mint aki hónapok óta nem fésülködött/borotválkozott, és képes egy hétig ugyanabba a ruhában járni) szóval ne aggódj, van néhány ilyen ízlésficamos lány =D
2012. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!