Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kéne viselkedni? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne viselkedni? Hogy maradjak normális?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy van egy tanár az egyetemen, aki bejön, most vele dolgozom együtt meg egy másik tanárral.

Eddig nem volt probléma, hiszen csak két hét telt el, tudtunk mindketten normálisak lenni (ő is tud néha furcsa lenni). Viszont múlt héten történt, hogy egy harmadik emberke előadta az irodának a jelenlétemben, hogy aki nekem bejön, most egy bomba nővel ismerkedik. Okos és szép is. Szerintem az egész poén volt, legalábbis az ő reakciói ezt mutatták. Legjobb lenne nem is figyelni a dologra, csak dolgozni, csak heti 3 napot vagyok vele összezárva.


2012. szept. 19. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bejon neked akkor lepjel, s tegyel erte, hogy o is figyeljen rad, esetleg meghivhatod kavezni, nem lesz nehez, ha heti 3 napot egyutt vagytok.
2012. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

4 év alatt nem jutottam el erre a szintre vele

tavaly 1 hónapig nem beszélt velem, az okát a mai napig nem tudom, ennek ellenére most megint tök normális, kedves rendes... szóval nem tudom eldönteni

2012. szept. 19. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán vedd fontolóra, hogy vannak más emberek is rajta kívül, akik hajlandóak komolyan venni téged. Ha évek alatt ezt tudta csak, akkor talán nem érdemes várni a sorodra, hogy egy újabb strigula legyél nála...
2012. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ha találnék valakit, aki, úgymond komolyan venne, akkor persze más lenne a dolog. De egyelőre ilyen nincs :(
2012. szept. 19. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!