Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik csajt valasztanatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik csajt valasztanatok?

Figyelt kérdés

Csupan kivancsisagbol kerdezem

az egyik csaj elegge fennhordja a fejet, buszke, nem tul baratsagos, nehany ismerose van es kesz, viszont remekul elvan egyedul, inkabb olvas, eleg komoly csajnak latszik

a masik csaj egyaltalan nem bekepzelt, mindenkivel leall beszelgetni, viccelodni, rengeteget latom mosolyogni, plusz ahogy elneztem imadja a miniruhakat, mivel szinte mindig azokat hordja.

Mindket csaj nagyon szep.


2012. szept. 21. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A "második" csajra szavazok. Nem szeretem a nem túl barátságos embereket... :)
2012. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hunter92 ***** válasza:

"fennhordja a fejet, buszke, nem tul baratsagos"

Kinek kéne egy ilyen csaj?:D Egyértelműen az utóbbi.

2012. szept. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A második, én is ilyen vagyok! :)
2012. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hunter92 ***** válasza:
Ettől még nem változik a véleményem. Messziről kerülöm a beképzelt, barátságtalan nőket. Bár embere válogatja, biztos van olyan akinek ez jön be.:)
2012. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első.

Miért?

Mert nem kilóra méri a barátokat. Kevés van neki, de őket mindennél jobban szereti. Feltehetőleg a párját is hasonlóan megválogatja, de akkor őt mindenki elé helyezi. A büszkeség erény, bár aki rosszul használja pofára eshet. Az, hogy olvas intelligens emberre enged következtetni.

A fentiek nem feltétlenül igazak minden -az orrát fenn hordó- emberre.

2012. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja ez nem neked szólt második hozzászóló, hanem a kérdezőnek, hogy a második lányra szavazok és én is ilyen vagyok. :D
2012. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Általában a másodikra szavaznak, és az elsőt választják. :D

Bár igazából tökmindegy a többi, de mindig a beképzeltebbet. :P

2012. szept. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A uszkesege abban nyilvanul meg, hogy senkinek nem koszon az utcan, ugy jarkal az utcan, hogy a fejet teljesen fenn tartja, mintha az eget nezne. A masik csaj meg mindenkinek kedvesen odakoszon, plusz van benne egy kis buszkeseg, de az nem nyilvanul meg a jarasaban, inkabb csak akkor, ha magassarku van rajta.
2012. szept. 21. 10:11
 9/13 Diavolino44 ***** válasza:

Elso baratnonek

masodik baratnak/szexre

2012. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hunter92 ***** válasza:

Ja így már értem, először azt hittem engem szólítottál meg úgy, hogy második. :D


Az, hogy fent tartja a tekintetét és büszkén jár, még nem feltétlen baj. Azt, hogy fennhordja a fejét én arra szoktam mondani, aki beképzelt. Azt, hogy érted, hogy nem köszön az utcán senkinek? Annak sem, akit ismer? Mert az nem büszkeség, hanem bunkóság és kevés dolog taszít jobban, mint egy bunkó nő. Mondjuk az is elég modortalanság, ha újságárusnak, boltosnak, stb. nem köszön.

2012. szept. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!