Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nincsen nőm. Kajak nekik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nincsen nőm. Kajak nekik a rossz jo én meg nem mért van igy ezz? :D

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Talán a facebook chaten nem használod a helyesírás ellenőrzőt.
2012. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi van? már ne haragudj, de ezt nem lehet értelmezni se...:P
2012. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 VVMMvvmm ***** válasza:
Valaki értette a kérdést?
2012. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja, hát amit az első mondott, de igazából amúgyis mindegyik túl sokat tart magáról. Legyél ilyen, olyan, meg még aztán amolyan. Mondják ezt huszonévesen.

Aztán összeállnak egy köcsöggel, aki gyereket csinál nekik, de a buliba már nem száll be, na akkor jön a párkeresés II., hogy kinek kellenék egy gyerekkel?

Aztán vagy senkinek, vagy valaki hasonló cipőben járót találnak maguknak.

Ritka a normális család, elsősorban az eldeformálódott elvárásaik miatt.

2012. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A problémája a tipikus "a lányoknak mindig csak a rosszfiú kell, én meg nem" hisztéria, csak azt nem veszik számításba a tisztelt urak, hogy nem a lányok a hülyék úgy ámblokk, hanem rossz körökben keresgélnek a fiatalemberek - avagy mr. hiszti valójában nem túl vonzó egy lánynak sem. És nem azért, mert nem elég rosszfiú, hanem valami egyéb hibádzik nála.


Remélem segítettem minden kedves válaszolónak. Még szerencse, hogy gyakran szoktam tádzsikról magyarra fordítani. Ha a kérdező is kommentel, szóljatok, jövök.


Üdv: az első

19L

2012. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na, itt van. Túltengő emberismeret, aztán majd meglátjuk.


Találkozunk 10 év múlva az egyedülálló családi pótlék igénylésnél :>

2012. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ott leszek... hol is?

Rosszfiúkkal sosem álltam le, bármennyire is szeretnéd, hogy a rossz választásommal alátámasszam az elméleted.

2012. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nem elmélet, mivel csináltam már ilyen típusú ügyfélszolgálatosdit is, úgyhogy a saját szememmel láttam. :P


Meg "apukákat", akik nem voltak hajlandóak a személyi igazolványukat odaadni az anyuka csp. igényléséhez, ugyanis bizalmasan megsúgják nekem, hogy nekik van egy házasságuk, és nem akarják, hogy emiatt tönkremenjen, ez csak egy végső szívesség. Jó, mondtam, akkor jöjjön be anyuka, mert én meg nem állok szóba olyan ügyféllel, aki nem igazolja magát. Erre előrángatta egy haverját, aki adta a nevét-címét a dologhoz...

2012. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy rengeteg sz.r kapcsolat van, és az emberek nem tanulnak meg válogatni észérvek alapján, csak mindenki megy a farka/szíve után, aztán cseszhetik. Nem mondom, hogy nincsnek ilyen lányok, de a normálisabbja meg alig várja, hogy legyen egy RENDES párja. És ez a két csoport valahogy sose találkozik, talán mert a fiúk észre sem veszik az egyszerűbb csajokat, a lányok meg a férfiasságot keresik - csak épp nem az a férfiasság amit ők annak gondolnak.

Már kezdtem megijedni, hogy ebből az egészből sárdobálás, meg anyázás lesz, de remélem, hogy békés mederben folytatjuk tovább ezt a csevejt - már ha folytatjuk.


U.i.: A párom jófiú - de férfias. Azt hiszem, a legtöbb lány erre vágyik, mégis mindig rossz ajtón kopogtat.

2012. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valaki fordítsa le magyarra, köszönöm.
2012. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!