Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek egy olyan fiúval, aki havi 100 ezret keres?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
nem nagyon érdekel a fizetésed.. de ne 100 000 ft al akarjál felvágni..
2012. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

ez brutó vagy nettó?

ha ez nettó felvágáshoz ez is kevés ez a nagy átlag ebből a rezsire telik meg kajára max talán 1 gyerek belefér nélkülözés nélkül ha 1 életen át robotolsz.

De ha nem jössz be elárulom ez nem elég csak egy minimum mert talán nem vagy egy naplopó

2012. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

szerinted???

nettó...


amúgy éppen nem felvágásból írtam, hanem mert kevésnek érzem, és gáz-e a lányoknál az ilyen kevés fizu

2012. szept. 24. 15:55
 4/16 Golan Trevize ***** válasza:

randizgatni elég.

családalapításhoz kevés lesz.

2012. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Ez mondjuk azért attól is függ, hogy pályakezdő fiatal vagy ilyen kezdőfizetéssel, vagy már 30-hoz közeli felnőtt, és 10 éve folyamatosan ennyit vagy még kevesebbet keresel...
2012. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Diavolino44 ***** válasza:

Van aki meg kevesebbol is alapit csaladot!

Szerintem ez igencsak atlag, s legalabb van munkad. Ha valamelyik nonek ez keves azt hagyni kell a Pics@ba!!!!!

2012. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Golan Trevize ***** válasza:
74%
nem a nőnek, nekem lenne kevés, hogy bele merjek vágni egy családalapításba
2012. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, aki kevesebbre alapít családot. Egy bizonyos népcsoport körében divatos, hogy keresetük sincs, csak a segélyek, mégis szülik megállás nélkül a porontyokat. Mondjuk meg is lehet nézni, milyen életkörülmények között élnek. Szóval én Golan Trevizével értek egyet, havi 100 nettóból párkapcsolatba igen, de családalapításba semmiképpen sem vágnék bele.
2012. szept. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
hejj de sok qrva van.
2012. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Diavolino44 ***** válasza:

#9 Hová gondolsz?? Itt???????

Írj ki egy kérdést fontos e a csajoknak a pénz. 100ból 70-80 azt fogja írni, h nem. Tegnap is itt vitáztam pont ezen. Ebből is látszik, nem fontos a pénz, de havi 200 alatt csóró vagy.


Golan: Persze, én is így látom, de nem egy nőt (talán nem ez a jó kifejezés de nem akarok senkit sem megsérteni) ismerek aki 1 év, fél év, vagy nulla munkaviszony után ment szülni. Apuci meg keres 100 max 150et.

Jelenleg a gyerek egy luxuscikk, lassan a saját autó is az lesz...

2012. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!