Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb emberek, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb emberek, akik társkeresőn vannak, miért a tizenéves lányokat keresik?

Figyelt kérdés

NEM provokációnak, és nem is gúnyolódó kérdésnek szánom, de tényleg nem értem.


Társkeresőn a 40-50 vagy felette lévő pasik többsége tizenéves (14-19) lányokat keresi, rájuk írogatnak, sőt konkrétan szex miatt is írnak rájuk.


Azért nem értem, mert tudtommal az esetek kb 99%-ában egy tizenéves csak akkor vonzódik egy nála sokkal de sokkal idősebbhez, ha gerontofíliás. (egy betegség)


Miért ilyen sok ember?



A társkereső fórumján meg dobtam egy hátast, hogy miket írogatnak 15-16 éves lányoknak.


Miért van ez?


22/L


2012. szept. 26. 15:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt írtam, hogy férfiak nagy részének. Attól, hogy neked pont nem, még nem cáfoltál semmit.
2012. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

jó reggelt csipkerózsika

1.megválaszoltad a kérdésed, szexért, hogy jobban értsd: mert a friss husi kell nekik, elárulom a legtöbb pasi a fiatal lánykákra bukik.

2.nézz utána a gerontofília fogalmának, és akkor tudni fogod, hogy az nem egy betegség, mint ahogyan például a homoszexualitás sem

3.a kislánykák is vonzódnak az idős pasikhoz, legfeljebb nem mind és nem ennyire idősekhez.


ilyeneket kérdezni 22 évesen nagy naivitásra vall. te is azok közé a 30asok közé fogsz tartozni, aki otthon neveli a porontyát, és majd azon tűnődik, hogy vajon miért bámulja a férje állandóan a fiatalabb szebb lányokat (miközben meg is csal velük).


------

pedofília:

nézzetek utána a fogalomnak. 14éven felülihez nem vonzódhat pedofil hivatalosan.

gyakorlatilag meg gyerekekről van szó, ami a mai Ds mellű sminkelős piálós 13 évesekre nem mondható.

2012. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

miért?


Azért mert a 14-19 éves csajok java része naiv. Ők elhiszik azt amit mondanak neki, ha valaki nyálasan kezdi és mondja hogy elhagyom érted a párom és a 3 gyermekem. akkor azt bekajálják és nekik fel se tűnik hogy mi van épp. Vén kecskék meg csak dugni akarnak. És kit egyszerűbb megdugni? Egy naiv, tapasztalatlan életét most kezdő kislányt, vagy egy tapasztaltabb 1+ gyermekes 30+os anyukát???

2012. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert minden nő ku rva. És bár nem vagyok idős, de már most az a tapasztalatom hogy egy tizenéves sokkal értelmesebb mint a húszas évei elején járó nők.
2012. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
tizenéves alatt 16évnél fiatalabbra gondoltál. legkésőbb akkor kezdenek el k*rvulni. de tény hogy sok 30+os nagyon ostoba. bár szerintem nem az intellektuális vonzalom vezeti a friss husira a 40es pasikat
2012. szept. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!