Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusság és barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusság és barátság kapcsolata. Vannak akik el tudnak vonatkoztatni a szex kérdésétől?

Figyelt kérdés
Tehát van-e olyan barátság (nem haverság) két leszbikus között ahol el tudnak vonatkoztatni az esetleges szex kérdésétől,és nem is történik meg?Vannak ilyen emberek egyáltalán?...

2012. okt. 7. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát vannak! Nekem az egyik nagyon régi barátnőm, akivel együtt jártunk általánosba. tavasszal elmondta, hogy Ő a lányokhoz vonzódik. Sosem volt fiúval dolga, de nem is szeretne, mert , Na ez nem érdekes. Az a lényeg, hogy sokkal közelebb kerültünk egymáshoz lelkileg mint eddig.

És nincs közöttünk testi kapcsolat, mert én nem vagyok olyan, de a barátságunk sokkal mélyebb lett.

Úgy fogalmaztuk meg, hogy egymás lelki szemetesládái vagyunk. Dobáljuk egymásba a bánatainkat, de az örömeinket. Mind a ketten kapcsolatban élünk, Ő egy lánnyal, én a párommal. nem okozott törést a barátságunkban ,csak a páromnak volt nehéz megmagyarázni a helyzetet, mert a figyelmes különálló is észre vehet különböző jeleket rajtuk. De négyesben, egy vacsi alkalmával siketült helyre tenni a dolgokat.

2012. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Ez a tipikus kérdése a sablon "fiú-lány" barátságnak is.

Szerintem van, jómagam részéről több leszbikus barátom van, akikhez testileg nem vonzódom (ők se hozzám, amennyire tudom), de elhülyülünk, barátkozunk.

2012. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez olyan valóban mint egy fiú-lány barátság :) Személy szerint úgy gondolom létezik.
2012. okt. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igazából talán annyiban más, magamat és más leszbikusokokat ismerve, hogy szinte mindig minden a szex körül forog, talán sokszor jobban, mint egy pasinál. Persze van kivétel, nem akarok általánosítani, vagy lehet, hogy csak mi vagyunk defektesek.... :) Mindenesetre ez nem nagyon működik, előbb-utóbb előkerül a szex... (Szerintem!!)
2012. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nos sajnos egyet kell értenem az utóbbi hozzászólóval,tapasztalataim szerint is ez az általános.Persze vannak kivételek;személyiség és intelligencia függő a dolog.Szerintem.
2012. okt. 10. 10:50
 6/13 anonim válasza:

Ahogy írod kedves kérdező, ez nagyrészt függ a személyiségtől és az intelligenciától. Párkapcsolatban élek, és a barátnőmmel nekünk is vannak hetero barátnőink. Nem volt soha ebből probléma, mert tiszteletben tartjuk a barátnőink nemi irányultságát, ahogy ők is elfogadják, hogy mi egymást szeretjük. Egyébként kifejezetten szeretik tőlünk megkérdezni, hogy pl csinosak-e egy-egy ruhában, és mintha jobban számítana a mi véleményünk, mint egy pasié... :)


Bár ahogy újraolvasom a kérdésedet, te inkább a két leszbikus közötti barátságra vagy kíváncsi (csak a válaszok kicsit megvezettek). Természetesen vannak leszbikus "csak" barátaink, sőt, talán még több is, mint hetero. Azt gondolom, ilyen esetben, ha a felek egy kicsit is vonzónak találják a másikat, akkor nehéz lehet ellenállni, könnyebb elcsábulni. Ha van valami szikra két ember között és mindketten egyedülállók, szerintem előbb utóbb történni is fog valami... Hogy az egy éjszakás kaland lesz-e, vagy párkapcsolat, az meg később dől el... Ha nincs ilyen szikra, vonzalom, akkor szerintem ugyanúgy tud működni a dolog, mint két hetero barátnő között.


Remélem segítettem. ;)

2012. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én, és a legjobb barátnőm is leszbikusok vagyunk, már 4 éve ismerjük egymást és 2 éve vagyunk szoros, már-már testvéri barátságban. Soha nem fordult meg bennem, hogy bármit is szeretnék tőle, se szex, se kapcsolat. És ezzel ő is így van, ebben is biztos vagyok :))

18/L

2012. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De ez már gyermekkori barátság mondhatni,kicsit más szituáció minthogy valakivel összefutsz valahol ahol gyakran megfordulsz és lehet hogy idővel valamelyik fél részéről barátságon túllép a dolog.
2012. okt. 10. 21:36
 9/13 figureout válasza:
Hogyne lenne! Én is leszbikus vagyok és rengeteg lány barátnőm van. Mint ahogy a hetero nőknek is van férfi barátjuk. Nincs ebben semmi különös, csak jó ajtón kell kopogtatni.
2012. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló vagyok (10-10 20:28)


Hát annyira nem gyerekkori sztem 16 évesen összehaverkodni...:) és mi sem úgy kezdtük, hogy mindent tudtunk egymásról. Hiába voltunk osztálytársak, kb a sziá-nál többet előtte sose beszéltünk. Szóval mi is úgy kezdtük, hogy ismerkedni kezdtünk...mégse lett több :))

Tapasztalatok szerint pedig van ilyen, de elég ritka ://

18/L

2012. okt. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!