Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes akarok lenni! Hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes akarok lenni! Hol keressek normális pasit?

Figyelt kérdés
A normális alatt azt értem, hogy legyen kedves, aranyos, megértő és nagyon nagyon szeressen. Ja és ne az a bunkó fajta akinek minden második szava ba*zdmeg meg ku*rvaélet. Remélem tudjátok miről beszélek! :)
2009. aug. 5. 19:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Régen rossz, ha keresni akarod. Ha találsz, az felszínes lesz,ideig-óráig fog tartani.

Akkor fog jönni, mikor nem is számítasz rá, na az lesz az igaz..

2009. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Vidám vasárnap. Igaz, hogy esküvőig nem lesz dugás, de biztos nem fog káromkodni!
2009. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: Köszi, nem ilynre gondoltam. :) Nem Szent lélekre van szükségem, hanem egy normális pasira. Szerinted ilyen a normális? :D
2009. aug. 5. 20:16
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Ne akarj szerelmes lenni!Majd eljön a nagy Ő amikor nem számítasz rá(:

Egyébként a "szerelmes akarok lenni!" alatt azt érted,hogy vágysz a szerelemre?Én is ilyen vagyok,vágyok a szerelemre,és olyat fiút keresek mint amilyet Te is(:

De hát az én korosztályomba alig van ilyen:(:(

14/L

2009. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Csatlakoznék az első hozzászólóhoz. A szerelmet egyáltalán nem keresni kell. Majd megtalál magától. Én úgy jöttem össze a barátnőmmel, hogy egy másik lány miatt mentem el az osztálykirándulásukra és ott összejöttünk. Előtte alig láttam a suliban ott mégis összejöttünk:)
2009. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
A szerelmet nem kell keresni.Jön az magától előbb vagy utóbb.
2009. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen vágyom a szerelemre. Szeretném ha végre szeretnének és én viszont szerethetnék. Köszi szépen a válaszokat. :)

18 éves vagyok és még pasim sem volt. Akikkel találkoztam az mind bunkó volt. Úgy éreztem a világ tele van hülye pasikkal. De hát csak van kivétel. De ők merre vannak? :( Remélem mihamarabb rámtalál a szerelem. Én várok. Vagy akkor jön mikor nem is számítok rá? :)

2009. aug. 5. 21:09
 8/18 A kérdező kommentje:
Az egyik válaszoló szerint igen, remélem igazatok lesz! :)
2009. aug. 5. 21:12
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Ha olvasgatod ezt a honlapot találsz belőlük bőven. Csak az a gáz, hogy ők itt sírnak, hogy miért nincs barátnőjük. :P
2009. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy csak szimplán fiúk

és ők nem tudják, hogy bunkók, vagy nem akarnak azok lenni, csak nem veszik észre

2009. aug. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!