Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Ti ott lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti ott lent szoktatok borotválni (bikinivonalon kívül)? 17/L

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mi a megszokott..ha nem csinálok vele semmit vagy ha gyantázok vagy borotválok. És azt is pontosan hol kellene csinálni.

Félek, hogy ha egyszer olyan helyzetbe kerülök, akkor esetleg nem tűnök higénikusnak..


2012. okt. 16. 20:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%
ha szőrös az undorító. elég igénytelen lehetsz.
2012. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
De ha spontán jön a dolog, akkor nagyon gáz tud lenni.. Egyszer átmentem egy excsajomhoz filmezni, akivel egyébként még azelőtt szakítottunk, hogy lefeküdtünk volna, megittuk a faterja whiskey-jét, aztán egyszercsak egymásnak estünk. Köbö 6 centi szőr volt rajta, és azóta is kiráz a hideg, ha rágondolok..
2012. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Gyakori Ferenc ***** válasza:
72%

Először is a szőr nem undorító. Másodszor, attól hogy valaki szőrös, nem igénytelen.

#11: Látszik hogy a büdös életben nem voltál nővel, és semmi tapasztalatod nincs.

#9: Nem tapasztaltam, csak tudom. Ne érdekeljen honnan, csak fogadd el.


Kérdező. Semmi bajod nem lehet attól ha nem vágod le. Gondolkozz picit reálisan. Összejösz egy fiúval. Ha az "alkalom" előtt megkérdezed, hogy neki hogyan tetszik, szabadon választhat. Ha a borotváltat szereti, lenyisszantod és ennyi. Ha a szőröset szereti, úgyhagyod, és ennyi. Ha pedig azért szakít veled, mert tegyük fel nem borotválkozol, annyit nem ér, hogy az ajtón kifelé menet s*ggberúgd...

2012. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem undorító, ha valaki szőrös. Én most borotválom, de mikor először lefeküdtem a barátommal, nekem is az volt, és nem vagyok igénytelen. Azt mondta, neki nem az az igénytelen, ha szőrös, hanem ha bele vannak ragadva wc-papírdarabok pl.. na az undorító!


Szerintem is várd meg, amíg lesz barátod (nem tudom, most van-e), és ha oda fogtok jutni, akkor kérdezd meg tőle. Én is ezt tettem a második alkalomnál, mert az első spontán volt, és mondta, hogy neki mindegy, csak igényes legyen. Én úgy döntöttem, leborotválom, és így is tetszik neki.


Aki meg azt mondja itt a kommentekben, hogy igénytelen, az szerezzen magának egy nőt.. :D


Egyébként nincs olyan, hogy megszokott, minden férfinak más tetszik! (:


18/L

2012. okt. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!