Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derítsem ki mit gondol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki mit gondol rólam?

Figyelt kérdés
Adva van egy kissé félénk a barátságukat féltő srác. (ez volnék én) És egy eléggé zárkózott érzelmeit elfojtó lány. A srác újonnan máshogy gondol a lányra vonzódik hozzá. Többet szeretne barátságnál de nem akarja elveszíteni a lányt ha ő nem viszonozza ezt így nem meri elmondani. Hogy deríthetné ki mit érerez/gondol a lány ?

2012. okt. 18. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
A legegyenesebb testbeszéd az ölelés. Bajod nem lesz tőle.
2012. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom ez most béna kérdés. de hogy fogjak hozzá? azért fura volna ha csak úgy hirtelen 3 év ismeretség után egyszer csak megölelném ...
2012. okt. 18. 23:27
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Inkább kérdezd meg, hogy análban benne van-e.
2012. okt. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ambie válasza:
Öleld meg, amikor találkoztok :)
2012. okt. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Próbálj a közelébe férkőzni és beszélgetni vele..

Figyelni a reakcióit, ha a közeledben van..

Felvenni vele a szemkontaktust, meg ilyenek..

Nem kell "nyomulni/ráhajtani" egyből, csak éreztesd vele, hogy érdekled és meglátod mi sül ki belőle.

Sok sikert:D

2012. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok még.

Jó barátságban vagytok?Csak mert írtad a 3 évet..

Ha igen, egy olyan szitunál akár meg is ölelheted,de ha még sem, akkor jobb lépésenként.:D

2012. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is reménykedem :) Mire figyeljek (újabb buta kérdés tudom) ?
2012. okt. 19. 21:44
 8/10 A kérdező kommentje:
Elég jóban vagyunk csak nem az az ölelkezős fajta. Barátnőivel is csak nagyon ritkán fiúkkal meg soha nem szokott.
2012. okt. 19. 21:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Pedig lehet igényelné. Egyszerűen kérdezd meg hogy meg szabad-e őt ölelni. Ha belemegy és erősen ölel, simogatja a hátad picit, akkor máskor szó nélkül odahúzatod (gyengéden) és megölelheted. Ha akkor is benne van és nem mond semmi rosszat rá akkor esélyes vagy.

#1 voltam.

2012. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen ritkán ölelkedős lány vagyok!


Igényelném, és örülök ha megölelnek, csak nem tudom, magamtól nem feltétlenül ugrok mindenkinek a nyakába.

2012. okt. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!