Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnálod vagy megveted a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnálod vagy megveted a barát-zónás fiúkat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
He?
2012. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi az a barát zóna?
2012. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom őket... "Barátság". Hogyan lennének barátok, ha ő szerelmes volt. És ez nem olyan, hogy most visszautasította a csaj, és elmúlik. Ő még szenvedni fog...://
2012. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, főleg mert én is ilyen vagyok általában. Nem tehetünk róla, h rondának születtünk.
2012. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én barát-zónás csaj vagyok, úgyhogy együtt érzek velük.
2012. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érdekelnek. Én is voltam már ebben a zónában egy csajnál és épp ezért tudom, hogyha valaki odakerül, akkor annak oka van. És általában az, hogy nem tett meg mindent azért, hogy összejöjjenek, vagy inkább semmit nem tett meg. Leginkább azon múlik a dolog, aki oda került és nem azon, aki oda tette.
2012. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Leginkább azon múlik a dolog, aki oda került és nem azon, aki oda tette." - De ha a csaj már az elején, mikor még nem is ismer azzal leráz, hogy van barátja (persze kamuzik) akkor leginkább rajta múlik, és nem azon, hogy egyébként mit tettem volna ha kapok esélyt.
2012. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha leráz, akkor nem barát zónában vagy, hanem az "outdoor" zónában, szóval hogy kb még csak találkozni sem fogsz vele soha, ha mégis,akkor sem köszön. A lerázás meg a barát zóna között van némi különbség.
2012. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs egy barátom se, úgyhogy irigylem őket :/
2012. okt. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!