Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha féltékeny vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha féltékeny vagyok az itteni négerekre, mert ő nekik mindig van szép fiatal tini barátnőjük?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 02:06
 1/6 anonim ***** válasza:
azért mert itt különlegesenk számítanak a lányok körében addig ameddig meg nem kapják az első análtágítást
2012. nov. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért akkor is durva, nagoyt is néztem, amikor alig 14-15 éves tini lányok puszilgatták ketten is egyetlen egy ilyen négert és az is durva volt, hogy a néger angolul tudott csak, a kislányoknak persze mindegy, mert a néger a legjobb férfi, amit kaphatnak. Csak mondjuk én még félek attól is, hogy az AIDS-et is terjesztik itt, na meg van egy olyan fóbiám, rémálmom, hogyha lesz lányom, majd neki is néger kell. MÁr azon is gondolkozom, hogy elköltözöm egy másik nagyvárosba, ahol állítólag nincsenek négerek vagy legalábbis ritkaságba mennek, mert itt a tábor meg a repülőtér miatt van annyi amúgy.
2012. nov. 3. 02:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a négereknek átlagban 19 centis a fallosza és ki vannak gyúrva. Az pedig vonzza a kis fiatal lánykákat.
2012. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem meg világ életemben taszítottak a feketék. És sok ilyen lányról tudok még. Szóval...

21/L

2012. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még csak ócska szőkéket láttam niggerekkel. Olyanokat akik bűn rondák, de magukat szépnek képzelik pusztán attól, hogy szőkére van festve a hajuk. :D A néger állatoknak meg tök mindegy, luk luk.
2012. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ember fehér.
2012. nov. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!