Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt már olyan hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan hogy egy társaságba jártatok egy lánnyal és tetszett nektek a lány, hónapok óta szemeztetek vele (akár 10 mp-ig is), aztán mikor megkérdezte valaki, hogy akartok-e a lánytól valamit azt mondtátok, hogy nem?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
előfordulhat...függ hogy ki kérdezte és hogy ott-e a lány... de mondjuk én nem mondanám ki hogy nem ha igen.
2012. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem volt ott a lány és nem-et mondtatok. De akkor minek nézitek mégis? (azt a dolgot zárjuk ki, hogy szándékosan cikis helyzetet akartok, az tuti, hogy nem akarjátok a lányt kényelmetlen helyzetbe hozni). Viszont akkor mire jó, hogy folyton lesitek és kezdeményezitek a szemezést. Vagy tényleg érdeklődtök iránta? Vagy csak... (nem értem)
2012. nov. 6. 14:41
 3/12 anonim ***** válasza:
te haverod vagy a fiú-é?
2012. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát a fiú jobban ismeri, de én nem rég óta és kiderült (pár napja jöttem rá), hogy nincs jó hírneve az illetőnek. Ráadásul én sem mondtam neki a fiúról semmit, csak pont őt szúrta ki. Pont őt akivel néhány hónapja szemezünk.
2012. nov. 6. 14:44
 5/12 A kérdező kommentje:
Szóval végül is nem haver egyikünknek sem, csak nekem akart szerezni valakit és annyit tudott hogy szimpi a srác nekem, vagy észrevette hogy mi folyik közöttünk.
2012. nov. 6. 14:45
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem jelent semmit ez a nem... volt olyan hogy egy csaj mondta (úgy hogy én is ott voltam) "Qurvára nem" holott de...
2012. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utálom egyébként az ilyen kavarógépeket. Most én lehetek cikis helyzetbe.......... ha egyáltalán tényleg kérdezett valamit is (mert a sok hülyeség mellett amiket nekem összehordott, már azt se tudom mit higyjek).
2012. nov. 6. 14:52
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen csak az zavar most, hogy gondolhatta, hogy elmondja nekem az illető amit mond.

Most nem tudom, milyen legyek. Merjek-e ugyan úgy nézni rá. Vagy ha rajtakapom ismét, ugyan úgy mélyedjünk egymás szemébe.

Most vagy rámenősnek fog tartani, vagy azt gondolja, hogy nem akarok semmit. Szóval vagy viszonzom, vagy nem. Dilema.

2012. nov. 6. 14:59
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
én az ilyen nem-eket meg a sok hülyeséget ha igen akkor hogy lehet mondani h nem? minek? akárki kérdezné legrosszabb esetben is nem tudom,mit érdekel válaszolnék...
2012. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

@9


Hát jah. Szerintem is. Nem-et a legrosszabb válaszolni. Bár ki tudja, hogy mondta igazból. Vagy lehet úgy is gondolta.... áhhhh

2012. nov. 6. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!