Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit gondolhat/érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondolhat/érezhet ez a lány (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Többször is említette már, hogy mennyi jó tulajdonságom van, és hogy lényegében véve a lányok örülnének egy ilyesmi srácnak (bár ezt így konkrétan nem írta le, de ez volt a lényege). Egyszer azt is mondta, hogy többek között ő is egy hozzám hasonló pasit szeretne magának. Viszont az a "bibi", hogy van barátja, vagy legalábbis komolyodik a dolog (a saját bevallása szerint). Az a furcsa, hogy mi elég súlyos dolgokat is megbeszéltünk a lánnyal, a "barátjával" meg még csak lényegében véve a legáltalánosabb dolgokat tudják egymásról. Ráadásul azt is említette, hogy ha arrafelé járok, akkor értesítsem, mert szeretne velem személyesen is beszélgetni. Nektek mi a véleményetek? Előre is köszi a válaszokat.

2012. nov. 6. 19:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy jobban tetszel neki mint a barátja, csak te p*csöltél, és nem azt gondolta, hogy neked ő nem tetszik, ezért összejött mással.
2012. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbíttek :) Azt gondolta, hogy ő neked nem tetszik.
2012. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki, viszont valamiért azt hiszi, hogy neked ő nem (persze lehet, hogy ez így van, nem tudom, hogy te mit érzel), és próbál "csak haverkodni" veled
2012. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Eleve nem úgy indult az egész, ráadásul elég nagy a földrajzi távolság is köztünk. Másrészt azt se tudtam, hogy ilyesmin töri a fejét, pont az volt a lényeg, hogy mennyire gátlásos a fiúkkal, meg hogy neki senki sem udvarol stb.
2012. nov. 6. 19:42
 5/18 TOMAtm ***** válasza:
igy van ahogy irták.legyél kicsit határozottabb és legyen arrafelé doglod amerre a csaj lakik.
2012. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Több alternatíva lehet.Kialakult köztetek egy olyan barátság,amit nem rontana el azzal,hogy több legyen köztetek.Vagy esetleg a távolság miatt nem akar mélyebb kapcsit.De az is lehet,hogy külsőre nem vagy az esete,vagy van vmi olyan tulajdonságod,ami nem nyerő nála. Ugorj el felé,találkozzatok,aztán majd alakul,ha mindketten úgy akarjátok.
2012. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, ő is mondta, hogy jó, hogy megbízhat bennem, és olyasmit is elmondhat, amit másnak nem. Az elején azt is mondta, hogy jó, hogy én csak barátkozni akarok, meg segíteni neki, nem pedig nyomulni rá és kihasználni. Egyrészt tehát tényleg valamiféle barátság ez az egész. Másrészt meg nem tudok elvonatkoztatni a többi kijelentésétől, ami mögött viszont némi vonzalmat vélek felfedezni. Nem hinném, hogy a külsőmmel baja lenne, és szerintem ő nem az a típus, akit pont ez érdekelne, mert ő is elég sok sérelmet ért meg, a fiúk nem nagyon érdeklődtek utána stb. Attól is tart, hogy nem fogják tudni elfogadni őt, a "barátjának" is nehezen nyílik meg. Én viszont említettem neki, hogy elfogadható és szerethető, és hogy nem ér kevesebbet másoknál bizonyos problémák miatt. Sőt kissé burkoltan azt is leírtam neki, hogy külsőleg is tetszik. Nem akartam nagyon rámenős lenni. Egyszer arról is volt szó, hogy sok olyan lány tetszett nekem, akiről később kiderült, hogy van barátja. Erre azt írta, hogy az még nem jelent semmit, és hogy nem biztos, hogy egy ilyen kapcsolat jól is működik. A végén hozzátette, hogy "remélem, érted", és kirakott egy mosolygós szmájlit. Nem akarok belemagyarázni semmit, de szerintem ezeket az utóbbi reakcióit akár "kétértelműen" is fel lehet fogni, mintha akár magára (vagy kettőnkre) is vonatkozhatna.
2012. nov. 6. 19:58
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem mondtad nyíltan ki Neki,hogy bejön neked.Önbizalomhiányos,neki nem elég célozgatni.
2012. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igazából attól tartok, hogy megijeszteném őt. Vagyis nem tudom konkrétan, hogy ő érez-e és akarna-e valamit. Lehet, hogy tényleg csak barátkozni akar velem, miközben azért valamiféle "vonzalom" benne is kialakult. Vagy nem tudom...
2012. nov. 6. 20:14
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha nem kérdezel rá,sosem tudod meg.Talán csak kerülgetitek egymást,elszalasztva valamit,ami sorsfordító lehet mind2töknek.Amiket leírtál,véleményem szerint nem csak játék a szavakkal részéről.Nem azért emel valaki falat maga köré,hogy elérhetetlennek tűnjön,hanem azért,hogy megtudja,ki az,aki képes a falat lebontani érte...Hajrá :)
2012. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!