Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a legjobb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a legjobb fiú barátom szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Persze.hogy lehetséges...De valóban az?

Történet,röviden: 2 éve ismertem meg .Első pillanattól kezdve egy hullámhosszon voltunk-vagyunk.Sose voltunk összenőve.De mindig számíthattunk egymásra és imádtuk egymást.Mindent tudunk egymásról,talán még többet is mint amit kellene....Sokszor tett megjegyzést arra,hogy 'ha mi együtt lennénk akkor..'

Sokszor felhívott részegen és elmondta ,hogy mennyire szeret.De most a legutóbb felhívott az éjszaka teljesen józanul és elmondta hogy mennyire szeret és bármit megtenne értem és ha történne velem valami akkor ő is meghalna,még sírt is.Pedig ő más csajokkal nem ilyen.Azóta várom,hogy láthassam és megölhessem , fura és más érzés.Szóval mi a helyzet?

Azért nem jönnék vele össze mert kisfiú számomra,talán később?

17/L Kíváncsi vagyok a véleményeitekre.Előre is köszi.



2012. nov. 9. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínű.
2012. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát igen,ő többet érezz irántad, mint barátság. :)
2012. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tetszel neki de ha igazán jó barátok vagytok nem éri meg elrontani :)
2012. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sztem igeen!!..
2012. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen.
2012. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod megölni??
2012. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

*megölelhessem,:D

Bocsi elgépeltem.

Köszi ,hogy válaszoltatok.Nem tudom ,de tényleg ő számomra A Lelkitárs.

2012. nov. 9. 17:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Welcome to the friend zone. Nagyon kevés olyan fiú-lány barátság létezik, ahol az egyik fél nem akarna többet a másiktól. Az érzelmi függés szinte törvényszerűen kialakul az ilyen kapcsolatokban. Én már eljutottam arra a pontra, hogy már menekülök az ilyen helyzetek elől, mert csak csalódás és keserűség lesz a vége. Úgyhogy a helyedben elbeszélgetnék nyíltan a sráccal, hogy tényleg az-e a helyzet, amit gondolsz (persze az, a nyakamat tenném rá), és ha igen, akkor megszakítanám a kapcsolatot a sráccal, megkímélendő őt a további szenvedéstől. Persze így is szenvedni fog, de ez előbb-utóbb elmúlik és továbbléphet majd, míg ha barátok maradtok, ki tudja, meddig epekedne utánad. Vagy találna magának valakit, és akkor meg te esnél pofára, mert hirtelen nem te lennél a lelki társ. Egyszóval az ilyen helyzetből úgy lehet legjobban kijönni, ha sürgősen véget vetsz neki.
2012. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!