Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk tik is taktikáztok, nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tik is taktikáztok, nem? Mégis, h csináljátok, h egy csomó csaj titeket akarjon?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és gondolkodtam rajta, h ezt mondjuk énis próbálhatnám :D mondjuk így játszani a fiúkkal, ahogy ti teszitek a lányokkal engem mondjuk még nem vertek át, de látom, h sok fiú egyszerre több lányt szédít, kiszeretném énis próbálni hátha beleszeretek az 1ikbe :D mint pl. a kegyetlen játékok 1.ső részében ha néztétek a filmet. megértitek mire gondolok.

elnézést kérek előre is a helyesírási hibákért, ha találtok :D fáradt vagyok már.


2012. nov. 15. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tán nem székely vagyol?
2012. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
tik tak :D
2012. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Hunter92 ***** válasza:
Nem fogsz úgy párt találni, ha hülyíted a srácokat és játszol velük. Mégpedig azért nem, mert beleszeretni csak olyan valakibe lehet, akire felnézünk valamiért, ha pedig valakivel meg tudod tenni, hogy játszadozz vele, akkor arra biztosan nem fogsz felnézni.
2012. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mink is, meg a buksi is.
2012. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.Van a pasiknak kb. 5%-a,aki több csajt szédít.A szépfiúk.A többi pedig átlagos/ronda nekik jut csaj vagy annyi se.

És ne csinálj magadból szemét ribancot..

2012. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
okostojás mit gondolsz miért próbálkoznak egyszerre többnél? nekik menni kell a nő után és próbálkozni, nem a pic$ájukon ülni és kiválasztani a 20 jelentkező közül a legjobbat...
2012. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Hunter92 ***** válasza:
Utolsó, szerintem a kérdező nem arra gondolt, amikor egy srác több csajnál próbálkozik, hanem arra, amikor több csajt hülyít, kavar velük, keféli őket, de egyiktől sem akar semmi komolyat.
2012. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem pl azok a csajok jönnek be akik jól öltöznek, ápoltak, jó az alakjuk, és egyáltalán nem beképzeltek..

De ez egyébként hülyeség, minek akarod azt, hogy olyan srácok is bukjanak rád akik neked egyáltalán nem jönnek be?

2012. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha olyan csaj akarsz lenni akin átmegy minden csávó, akkor szépen kiállsz a sarokra és még pénzt is kereshetsz vele...

ott játszhatsz a férfiakkal és a szerszámaival..

Mi a jó abban, h játszol mások érzéseivel???-.-

Pl odamegy egy srác hozzád akinek már 2 éve tetszel, csak nem meri megmondani, veszi rá a bátorságot te meg elküldöd a pics*ba pedig előtte flörtölgettél is vele?

Megnézném mit csinálnál ilyenkor fordított esetben..

2012. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem nem akar senki. A hiba az én készülékemben van.
2012. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!