Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy verhetném ki a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verhetném ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Ne kövezzetek meg, mert azért is írok ide, hogy ne csináljak butaságot.

24 éves vagyok, egy éve vettek fel a munkahelyemre, amit imádok, először csak gyakorlatra, aztán élesben, szóval a munkahelyem stabil, és nem akarom otthagyni.

Az első héten bemutattak mindenkinek, de itt nem lehet annyit beszélgetni, főleg nem egy kezdőnek, szóval nem tudtam senkiről semmit. Aztán a csajokról, munkatársnőkről megtudtam lassan, de a férfitagokról továbbra sem nagyon, csak láttam őket. Már az elején feltűnt egy illető, akibe teljesen belehabarodtam. Aranyos, segítőkész mindenkivel, előzékeny, komolyan, egy álompasi, de annyira el akartam nyomni ezt az egészet, hogy nem mutattam, nem is kérdeztem se tőle, se mástól, semmit sem tudtam róla. Lestem, gyűrűje nincs,(gondoltam, szabad) szóval hagytam magamon elhatalmasodni ezt, és voltam olyan hülye, még mindig nem érdeklődtem senkitől felőle, és a sors is volt olyan gonosz, hogy sosem beszélt róla senki, neki nem voltak "ügyei" , sosem volt a pletyik közt. Nemrég volt egy céges buli, ott gondoltam, színt vallok neki, de szokása szerint korán lelépett, épp hogy a főnöknél tiszteletét tette, mindig siet. Másnap a már felhergelt lelkemmel megállítottam, és beköptem, mit akarok, mint egy tini, hülyén éreztem magam. Ebédszünetben képes volt rám áldozni az idejét, és csak ekkor tudtam meg, hogy 4 éve nős,(25 éves!) a gyűrűre mondta, hogy sosem szerette az ékszereket az ujján, a nyakában lóg, sosem látni, ott már azt hittem, elsüllyedek. Elmondta, hogy van egy másfél éves fia is, akit imád és nemsoká születik a lánya, és nagyon sajnálja, de sosem adná fel a családját, még akkor is olyan édesen mondta, hogy azt hittem, elbőgöm magam...

Mi a fenét tegyek? Aki volt már szerelmes, tudja, hogy az érzéseket nem lehet lelőni, elhallgattatni, és minden nap látom, majd bele halok, szégyenlem magam, hogy idáig jutottam, előbb kellett volna megtudnom, hogy kibe szerettem bele. Néha úgy érzem, írnom kéne neki, de ha belegondolok, hogy a felesége olvassa el, én nem akarok a gonosz nyomulós szerepében feltűnni, de néha úgy érzem, megőrülök. A melóm semmiképp nem akarom itt hagyni, mert külön élek, nem tudom, mikor találnék ilyen jó melót újra, és az albérlet sincs ingyen. Mit tennétek a helyemben? Hogy verjem ki a fejemből?


2012. nov. 19. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Hát eléggé buta voltál így 24 éves fejjel..

Előbb puhatalózni kellett volna, hogy kivel él, mit csinál szabad idejében és hasonlók. Vagy legalább mástól megkérdezni, hogy xy-nal mi van, róla még semmit se tudsz, pedig már mióta ott dolgozol..

Így mondhatni kissé beégetted magad. Bocsánat.

Előbb meg kellett volna ismerni, és utána beleszeretni.

Igazából ismered? Vagy csak adtál neki egy olyan személyiséget, mint amilyenre vágysz?

2012. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

utólag kár mondani bármit is hogy milyen szarvashibákat vétettél. Ami történt megtörtént.

Hogy most mit tehetnél? A melót nem kell ezért otthagyni. Ahogy olvasom a pasas igencsak úriember volt, és őszinte. Nem hiszem hogy bármikor is megfog téged alázni. Ő valószínű hogy úgy van van vele, hogy t elmondta mi a helyzet, és te tudomásul vetted. Vagyis békén hagyod. Neked ezt kell tenned. Nem irkálni neki levelet ahogy néha tervezed. Nem kell bámulni, álmodozni utána. El kell fogadnod, hogy ő az egyik kollégád. Se több se kevesebb.. Viszont a szerelemre a legjobb gyógyír egy új szerelem. Tessék olyan férfit keresni aki szabad ember. Nem elzárkózni, és sírni hogy milyen szerelmesek vagyunk, hanem nyitottnak lenni mások felé. Vannak még férfiak akik várják hogy szeressék.

2012. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az alapján szerettem bele, amit láttam, külsőre is csinos, és mindig kedvesnek, mosolygósnak láttam, mégis volt benne valami visszafogottság, lehet, ez volt a fő ok.

Nagyon nehéz, szégyenlem is magam, és szenvedek...

2012. nov. 19. 12:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak fellángolás és ne aggódj elfog múlni.

Nem lehetsz szerelmes valakibe akit NEM is ismersz.

Tetszik mert jól néz ki és vszinűleg kivánod.

De ez messze nem lehet szerelem.

Az idő majd szépen helyre hoz.

És tégy meg egy szivességet MAGADNAK, ne járasd le magad tovább. Egyértelműen megmondta, hogy semmi esélye a dolognak.

2012. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt írd meg a Bravo magazinnak, ha van még ilyen rovat.


Nem vagy bele szerelmes, hisz nem ismered. Csak belehabarodás, de hogy mire fel, azt nem tudom.

2012. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jé, az a magazin még létezik? 10 éve láttam utoljára :)


Igyekszem rajta túl lenni...

2012. nov. 19. 13:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, h nincs másik munkahely...keresni kell. Ha igazán el akarnál jönni onnan, akkor bizonyára más munkakör is megtenné máshol, mint most ahol vagy és amit csinálsz. Vagy szenvedj tovább ugyanott és légy önmagad hülyeségének áldozata!
2012. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez most nem fog megvigasztalni, de két év múlva már csak mosolyogsz a mostani hülyeségeden.


A pasitól viszont el a kezekkel!!! Komolyan!

2012. nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7. es, örülök, hogy te könnyen találsz munkát. Hát én nem, körülnéztem, nem futnak ám a cégek az ember után, főleg a környéken.
2012. nov. 19. 14:08
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.


Nem mondanám, h könnyen találok munkát, a jelenlegit is másfél év után sikerült megtalálnom...addig munkanélküli voltam. Mondjuk bármit nem is vállaltam volna el, de nem is voltam olyan szituban, mint te. ;)


Nézelődj akkor más környéken. Ha albérletet mertél vállalni, merd ezt is, újulj meg. Tudod, néha nem árt. :)

2012. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!