Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, melyik típusú lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyik típusú lányt választanátok barátnőnek?

Figyelt kérdés

A visszafogott.

[link]


A dögös.

[link]


2012. nov. 21. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A dögös, nagyszájú, jó humorú, vidám, belevaló csajt!
2012. nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem csak külső alapján döntenek a férfiak.
2012. nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 panini ***** válasza:
Külsőre az elsőt.
2012. nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mivel a leggazdagabb 25 év alatti, ezért az édes Taylor Swiftet. Najó, csak vicc volt. Imádom azt a csajt, meg a dalait is (L)
2012. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mind2 dögös.. egy visszafogott lány szerintem nem ilyen
2012. nov. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bar en utalom, sztem a pasik 2/3-a ugyis Taylort valasztja, mondjuk nem ertem miert van elszallva tole az egesz vilag mostanaban, de mar kezd uncsi lenni..
2012. nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A második nem dögös, hanem öreg. Az, hogy az első visszafogott, azzal is vitatkoznék... de legyünk optimisták. Én az elsőt választanám a kép alapján.
2012. nov. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Taylor Swift tényleg a legmenőbb szerintem most az USA-ban és a "jókislány" karaktert képviseli, de nekem pl. a másik csaj inkább a stílusom.
2012. nov. 22. 00:17
 9/12 A kérdező kommentje:
De kíváncsi voltam, hogy kinek mi jön be inkább.
2012. nov. 22. 00:18
 10/12 anonim ***** válasza:

Szar mind a kettő, kép is, meg úgy a nő választás is. Egyébként a kurv ásabbat választanám mindig is, egyértelmű, de az izlésese, stílusosan , ELEGÁNSAN bevállalós, kurv ás nők, na azok igen!

Az első képen egy unalmas szerencsétlen van, a második képen meg egy rózsaszín agyú" aranygyapjú bürge. Nem nagy számok.

2012. nov. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!