Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért akadnak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért akadnak ki azon, hogy sok mindent megengedek magamnak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fennhéjázó, de látszik, hogy több pénzt költök pl. könyvekre, utazásokra, ruhákra, mint az átlag. Mi ezzel a baj? 23N

2012. nov. 24. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Semmi gond ezzel,ameddig nem a pasik pénzét költöd,hanem a sajátod. :)
2012. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amíg nem élősködsz meg a más pénzét szórod addig senki ne pofázzon bele.


És amíg nem adod elő melldöngetve, hogy "űűűű verszáccse, bossz, ferrári blabla van nekem" addig semmi baj nincs ezzel.


Persze azt ne várd, hogy tapsolni fog bárki is.

2012. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem semmi gond nincs vele. Én fickóként ugyanezt teszem, ráadásul más faszára verem a csalánt, mert huszonévesen még mindig anyám finanszíroz, hozzáteszem, egész jól :)) De mivel van miből, meg hamarosan lesz melóm, így annyira nem zavar. Az a jelmondatom: Aki megteheti tegye meg nyugodtan ami megadatik neki, mert egyszer élünk. Ez abszolút szerencse képrdése. Nem mindegy hova születsz, van aki az etióp nyomorba, van aki egy királyi családba satöbbi. Nem kell irígykedni. Akiknek fáj, azok is megtennék, csak nem engedhetik meg maguknak, és inkább az erkölcsre kenik. Ezzel kompenzálják magukat.

A lényeg, az ilyenek nem jelentenek igazából rosszat, csak mindneki tudjon a maga szintjén párt találni, aki hasonló hozzáállással van maga+a pénzügyek iránt. Egyébként állati teher is lehet egy ilyen viszony. Mert sokaknak azért ez fájó pont be kell látni.

2012. nov. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:
1-es jól mondja! :)
2012. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mert azt sugallhatja, hogy nem tudsz bánni a pénzzel, a pénzt alapból forgatni kell, nagyobb értéket képvisel az, akihez dől a pénz, mint az, akitől csak megy kifelé. ez utóbbi negatív benyomást kelt, az előbbi pozitívat.
2012. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert te azon akadsz ki, hogy nekik is jár ami jár.
2012. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5, hozzám dől is a pénz, különben nem igazán lenne miből költeni. :-) Nem szoktam arról beszélni, hogy milyen márkájúak és mennyibe kerültek a ruháim, mert ez nem beszédtéma és különben sem érdekel senkit. A saját pénzem költöm. Számomra fontosabbak a könyvek mint egy okostelefon, vagy egy plazma tv. Eddig mindenki szóvá tette a könyveket.
2012. nov. 24. 15:37
 8/10 anonim ***** válasza:
de az a nem mindegy hogyan dől hozzád a pénz, mert ha anyuka adja...
2012. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is imádom a könyveket, és a 7 éves legelső telefonomat használom, nem is vettem másikat, inkább könyvekre költök XD Nehogymár olyan korban éljünk, aminél szégyellned kell, hogy olvasol. Örülj, hogy nem piára és cigire költöd a pénzedet, hanem arra, amit szeretsz. Másoknak meg semmi közük nincs hozzá, hogy a saját pénzedet mikre költöd el, főleg ha ilyen jó dolgokat veszel belőle ;)
2012. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 peti4000 válasza:

Teljesen mindegy, hogy megdolgozol-e a pénzért vagy akárkitől kapod, a lényeg az egészben, hogy ne vágj fel vele!

Ha másnak is lenne ő is költené... Semmi gond nincs azzal, hogy költesz olyasmire amit szeretsz.

Alapvetően otthon (Angliában élek) iszonyatosan irigyek az emberek ami nyilván a sajnos általánosnak mondható szegénységből fakad. Mindezek ellenére visszataszítóan szembetűnő sok ember extrém irigysége. :(


Mi barátnőmmel rengeteget utazunk a világ minden pontjára mert az itteni fizuból megtehetjük, de nem azért, hogy kérkedjünk vele, egyszerűen ez a hobbink és azt is megmondom őszintén, hogy azontúl nincs sok megtakarított pénzünk, de nem bánjuk mert arra költünk amit a legjobban szeretünk.


Az itteni emberek mégse vágják a fejünkhöz, hogy miből finanszírozzuk ezt, más is megtehetné, csak ők másra költenek.


Szerintem az egészre a magyarázat tehát az irigység.


Üdv

2012. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!