Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Lehet, hogy ezért kérte?

Figyelt kérdés

az a történet,hogy ezzel a fiúval akiről most szó van volt valami köztünk..semmi nagy cucc..nem jött össze mert még kisebbek voltunk meg stb.. most feltettem,egy új képet magamról rám írt,hogy küldjem el neki az egyiket..mivel ez egy összevágott kép volt..előtte írta,hogy fürdik...és h gyorsan küldjem..én ma tudtam csak elküldeni neki..elküldtem és lelépett olyan 5-10 percre.. haverom azt mondta,hogy azért kérte,hogy kiverje...

ő azzal magyarázta : mert tetszik

vélemények?


2012. nov. 27. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
eltette magának a fotoalbumba..,de amugy igen kiverte rá..
2012. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha perverz a koma, akkor meglehet hogy kézimunkázott rá egyet. Szerintem viszont ez ciki
2012. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!