Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesség? Nem akarok teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség? Nem akarok teljesen hülyének tűnni de gondoltam egy kérdéssel nem éghetek akkorát!

Figyelt kérdés
Szóval annyi lenne a történet, h kb szept. Közepén,1 héttel azelőtt h megjött volna volt 2-3 napig pecsételő vérzésem, ut rendes időben megjött, sőt, következőben is, és az utolsónál minden előjel nélkül, máskor görcs, fájdalom, stb. jött meg nagyon gyengén, pár napig nincs más tünetem mint az állandó szédülés és fejfájás, na meg a szárazság, amit nem tudok mivel magyarázni, olyan mint a fertőzésnél, de nem az. A tesztek pedig negatívak, a hasam pedig pont olyan kemény mint az előző terhesség idején. Ja és emellé még gyógyszert is szedek. Na ezt bogozza ki valaki! Szerintetek mi ez?

2012. dec. 3. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre egy megoldás van: menj el orvoshoz. ITT senki nem fogja tudni távdiagnózissal megállapitani, hogy mi bajod van.
2012. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet a gyógyszer okozza neked ezeket a panaszokat.
2012. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél a teszt kimutatná (feltéve ha az egyik csík megjelent). Amúgy orvos többet tudna mondani.
2012. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na hát itt kezdődik a többi probléma, nemrég költöztem új helyre, sem bejelentett lakcímem, sem olyan ismerős aki tudna orvost ajánlani
2012. dec. 3. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor a következő kérdésed is megvan itt a gyk-n ;) Annyi nőgyógyász van, és még több fórum, ahol beszámolókat is olvashatsz róluk.
2012. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legalább ideiglenes lakcímed nem lehet az, ahol most élsz? Kivel élsz? Azt megkéred, hogy vigye magával azt a papírt, amivel igazolja, hogy övé a ház/lakás ahol él és engedélyezi, hogy bejelentkezz oda. Rögtön kiadják az új lakcím kártyát, utána irány a doki.

Nálunk is így volt, vagyis a páromnak kellett sürgősen és így oldottuk meg.

2012. dec. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A huvely szarazsagot barmi okozhatja akar a fogamzasgatlo vagy olyan is okozhatja akar hiszed akar nem pl verszegenyseg vashiany. V esetleg a fogamzasgatlo mellett szedsz mast is mert attol is lehet. Nem hiszem h terhes lennel ha a teszted is negativ lett. Szedules fejfajas is lehet barmitol idojaras valtozas v az idegeskedes. En is szoktam szedulni nekem is szokott fajni a fejem nem is olyan ritkan. megse vagyok terhes.Pecsetelo verzes meg elofordul h van menzesz elott.
2012. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!