Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csibe :) kérdése:

Lehetséges, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg kérdés hangzott el már ezzel kapcsolatban, de nagyon szeretném megtudni más hasonló helyzetben lévő emberek tapasztalatait, s ezzel megnyugtatni, vagy esetleg több információhoz juttatni a barátnőmet :)

Szóval a következő helyzet áll fenn. Az egyik barátnőm 9 napja feküdt le a partnerével, azonban nem védekeztek, hanem csak....a "kiszállós módszert alkalmazták"...:/ Itt természetesen felmerülhet a kérdés, h a srác előnedvében voltak e spermák...stb stb, de erről már rengeteg dolgot olvastunk, s a válasz IGEN, lehettek benne és lehet, hogy terhes. Azonban 9 nap elteltével semmit sem érez a lány, a teste ugyanúgy "működik", semmi jele annak, hogy esetleg terhes lenne. Se émelygés, se fáradékonyság, se szagokra való érzékenység, se pecsételő vérzés, se nagyobb étvágy, egyszóval tényleg semmi. Csak az aggodalom.:( A teszt elvégzéséig azonban van még néhány nap, ezért szeretném ha néhányan elmondanátok a véleményeteket, szerintetek ilyen körülmények között lehetséges a terhesség?


Mindenki válaszát előre is köszönöm, a "fejmosás" rész már megvolt, személyemtől...és csak reménykedni tudok, hogy nem terhes a lány.



2012. dec. 4. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet terhes.

És azért nem érez semmit, mert még nincs is mit éreznie!

Vannak olyan szuper érzékeny egyének, akik már a beágyazódást is megérzik, de 9 nappal az aktus után még az se ment végbe.

1-3 nap megtermékenyülés

7 napig vándorol a pete

és csak azután kezd el beágyazódni

A beágyazódás pedig 5 napig tart.

2012. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel a beágyazódás átlagosan 7-10 napot vesz igénybe és a terhességi hormon is csak ekkor kezd el termelődni, így még korai lenne kizárni a terhességet. Továbbá egyáltalán nem biztos, hogy az általad felsorolt tünetekből bármelyik is megjelenik. Vannak olyan nők, akiknél gyakorlatilag az egész terhesség lezajlik ezen tünetk nélkül is.
2012. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet terhes. A tünetek pedig később jelentkeznek. Senkinek nem lesznek ilyen hamar terhességi tünetei, van akinek, egyáltalán nem. Az aktus után 14 nappal már lehet tesztelni, de az eredmény ekkor még nem 100%.
2012. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtök válaszát :) és ti mit gondoltok? mikor érdemes legkorábban elvégeznie a tesztet? akár már holnap is elvégezheti (10.nap együttléttől számítva), vagy inkább várjon még vele?
2012. dec. 4. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Holnap még teljesen felesleges. Nem létezik olyan teszt, ami kimutatná, lévén, hogy a beágyazódás még be sem fejeződött.

A HCG szint ekkorra még nem éri el azt a mennyiséget, amit ki tudna mutatni egy terhességi teszt.


Legelőször a 14. napon lehet, de még az se 100 %, ahogy előttem is írták.


Olvasgass!

[link]


Saját tapasztalat: 21. napon teszteltem pozitívat, addig negatív volt. Ilyen is előfordul.

2012. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, és reménykedem, hogy nem lesz terhes a lány, mert biztosan elvetetné :(
2012. dec. 4. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:

De nem tudom megérteni hogy miért kell felelőtlenül sexelni... Jó ez hogy az ember azon izgul 2 hétig, hogy most terhes vagy nem terhes,ha igen mit csinál 18 évesen...


A másik meg hogy egy ilyen műtétnek akár lehet az is a következménye, hogy többet nem lesz soha az életbe terhes.. akkor se ha majd lesz olyan párja akinek szülne. Nem értem én ezt a mai világot :|

2012. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha elvetetné, akkor mi a f.szért így "védekezik"?

Vegyél neki egy csomag kotont, hátha akkor használja.

Borzasztó, hogy ilyen felelőtlen, idióta emberek vannak.

2012. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!