Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tetszik nektek a képen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tetszik nektek a képen látható csaj?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék hasonló hajat, de nem tudom, hogy megcsináltassam -e? Ízlésesnek , dögösnek tartjátok vagy nem?

[link]

ui: E kérdés célja, hogy megismerjem mások véleményét, mielőtt döntök.


2012. dec. 4. 14:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Arcra elmegy, de nem kellene smink, és ez a haj undorító! Fúj!!

Nem tetszik... :/


20f

2012. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Party frizurának azt mondanám hogy csak-csak. De ha az utcán szembe jönne velem, biztos hogy nem kapnék kedvet a csajhoz. Szerintem ez túlságosan hivalkodó ( rib****s )! Amúgy vigyázz mit kívánsz. Sokan néznek ki maguknak tetsző frizurát úgyhogy az arcuk formájához teljesen más stílus illene.
2012. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

szerintem akinek ez visszataszító (he nem a sminket vesszük megint előtérbe) akkor az vagy szűz vagy egy szerencsétlen akiket ezek a féle nők mind elutasítottak :)

sorry

2012. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Á,fúj
2012. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mint egy danette duett reklám
2012. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
de hol a p*na?
2012. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Pfff, nem értem, mire jó ez az összevissza fodrászkodás. Abszolút nem tetszik.


Nekem semmiféle festés meg mit tudom én mi nem jön be.

Hosszú legyen, lelógós, aztán jólvan. :-)

Barna a kedvenc, de jöhet szőke is, vörös is, fekete is.


Nem a haj a legfontosabb. Illetve egy szempontból de: legalább vállig érő legyen!

2012. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik az egyik osztalytarsamnak is ilyen van es neki nagyon jol all(bar sotetbarna a haja-14L)Ha gondolod leadom a facejat is xD.14 F
2013. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Persze, add! ;)
2013. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!