Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Még tizenéves koromban néha éreztem, néha azt gondoltam, hogy szerelmes vagyok. Amióta elmúltam 20 azóta semmi ilyesmi érzésem nem volt. Nemrég megtetszett egy srác, akiről azt hittem nem is érdeklem, de kiderült, hogy én is tetszem neki. Amikor ezt megtudtam, akkor már annyira nem is érdekelt.

Miért gondolom meg magam?

Már 24 vagyok, miért vagyok ennyire sík érzelmileg?


2012. dec. 14. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen emberek, akik valamiért képtelenek szerelmesek lenni. Hogy miért van ez, az a legnagyobb kérdés! Adj esélyt a srácnak és majd kiderül, hogy is érzel valójában, de addig semmi komolyat ne csinálj a sráccal, szex például, mert az sem jó, ha őt magadba bolondítod, de te nem is szereted.
2012. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki tudja..., majd egyszer csak belebotlasz valakibe, aki megdobogtatja a szíved...
2012. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok,de hasonló helyzetben,igazán szerelmes csak tavaly voltam,akkor is a kórházi kezelőorvosomba szerettem bele,reménytelen eset volt ez is
2012. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
" Amikor ezt megtudtam, akkor már annyira nem is érdekelt. " Te döntöttél így, akkor meg mit nem értesz? Szerintem lesz@rod egyszerűen a többi embert, de ha ez így neked megfelel akkor oké:D
2012. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1: Köszi, igazából én is erre gondoltam, csak félek, hogy ő már komoly érzelmeket táplál.

4: Dehogy sz*rom le a többi embert...

2012. dec. 14. 12:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnam. :) Szerintem adj eselyt a sracnak, most en is epp azt teszem. Lehet, hogy te nem vagy az a pillangos, rozsaszin kodos szerelmes tipus, de attol meg taplalhatsz mely erzelmeket olyan valaki irant, aki megerdemli, es ezek az erzelmek tartosabbak, mivel latod a hibait is, de elfogadod. A masik tippem, hogy volt valami gyermekkori, fiatalkori mely serelmed, ami miatt felsz a ferfiaktol. Igy csak azok kellenek, akik teljesen remenytelenek, mert igy nem sosem lesztek egyutt, nem fognak bantani, de elhiteted magaddal, hogy szerelmes vagy. (pedig az csak onbecsapas)
2012. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is magamra ismertem. 24 vagyok én is és még sosem voltam szerelmes. Volt már, hogy azt hittem az vagyok de egyik napról másikra elmúlt szerintem az csak fellángoló vonzódás volt. Engem nagyon zavar ez a dolog komoly kapcsoltban élek most is és egyszerüen nem tudom őszintén kimondani a szeretlek szót. Az exemmel nem volt bennem ez a bizonytalanság, sokkal hitelesebben mondtam, meg se fordult a fejemben hogy ne úgy lenne.. De ő úgy elbánt velem, hogy öngyilkossággal próbálkoztam azt hittem sosem fogom tudni túlélni azt a veszteséget.

De itt vagyok, túléltem viszont szerintem kiölt a lelkemből szivemből egy darabot, kicsit mintha meghaltam volna azóta sem tudok senkit megszeretni igazán.

2013. jan. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!