Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagyon fáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon fáj ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hosszú lesz,előre is elnézést.


Legjobb barátom és barátnője 1,5 éve vannak együtt.

A legjobb barátom fél éve megváltozott,és bunkózik mindenkivel,a lánnyal is.


Legjobb barátom miatt veszítettem el a barátnőmet is,és összetörtem,összevesztünk. A barátnője vigasztalt engem,mikor láttam,ő is ki van idegileg,mégis segített felszedni a földről,és ahogy beszélgettem vele,igazán megismertem,rájöttem,hogy rokon lelkek vagyunk,ő az első lány aki megért,és nagyon megkedveltem,azon kaptam magam,mindig kitalálok valami indokot,hogy ráírhassak.


Legjobb barátommal nem tartom a kapcsolatot,tönkre tette a gyerekkori barátságunkat,de a barátnőjét sajnálom,hogy vele is így bánik,pedig sok mindent megtett érte,ha én lennék legjobb barátom helyében,madarat lehetne velem fogatni,erre a porig alázza szerencsétlen,és ezt megelégeltem.


Nagyon megkedveltem a lányt,és szeretném,hogy véget vessen a kapcsolatuknak,mert a legjobb barátom,úgyse fog,mert neki jó így,a csaj,pedig fél,hogy egyedül marad,mert most sokat sérült lelkileg ebben a kapcsolatban,de nem maradna,mert én szeretném,hogy velem lenne,nekem ő kell,de nem mondhatom el neki,mert most nem akarom terhelni őt...


Nem akarom,hogy tönkremenjen menjen amiatt a bunkó miatt,csak magamhoz szorítani,és megmondani,hogy rám számíthat,és szeretem :(


(Én:22F,Lány:21L,Volt legjobb barát:20F)


2012. dec. 16. 15:36
 1/8 Ivan Iljics ***** válasza:
100%

Szerintem (természetesen ez csak egy benyomás a leírtak alapján, mivel nem ismerem a teljes helyzetet) elvakítanak az érzéseid. Biztos hogy olyan rossz a lánynak?

Kifejtenéd miért gondolod hogy tönkreteszi a kapcsolat?

2012. dec. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

most nagyon félek...


Egyébként meg szerintem kezdj tiszta lappal.

2012. dec. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha ideges a legjobb barátom,akkor olyan stílusban beszél vele,mint egy kutyával.


Pl: "Sz*rt se tudsz,szarok bele mindenbe,te mindig mindent jobban tudsz,mint én,a k*rva I. b*ssza meg."


Meg köztudott,hogy elég nagy darab a srác,és idegében vert már meg úgy embert,hogy kórházban végezte,és ami késik nem múlik,a barátnője is fog kapni egyet,ettől is félek,bár nekem mindig azt mondogatta,hogy őt sose fogja megütni,de ki tudja..

2012. dec. 16. 15:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Ivan Iljics a te válaszodat köszönöm :)
2012. dec. 16. 15:53
 5/8 Ivan Iljics ***** válasza:

Ha ideges káromkodik és előfordult már hogy csúnyán megvert valakit.


Sajnálom, de engem nem kifejezetten győztél meg ennyivel arról hogy rosszul bánik a barátnőjével. Ettől még lehet egy arany ember aki a tenyerén hordja a lányt...

Milyen egyéb jelek vannak?

2012. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Törődéssel, biztonsággal nem lehet terhelni valakit.
2012. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 6. válaszoló.


Itt van a lány,aki kivan a legjobb barátom miatt,nem tudom,most hogy esne neki,hogy a srác legjobb barátja beállít azzal,hogy figyelj,én szerelmes lettem beléd,én törődnék veled. Úgy érzem csak még jobban összezavarnám,és megharagudna rám,amit nem szeretnék,de eltitkolni ezt is épp annyira nehéz :/

2012. dec. 16. 16:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Ivan neked írtam üzenetet.
2012. dec. 16. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!